“Баффало” – “Калгарі” (2:3 от): перемога без Пітерса

"Баффало" - "Калгари" (2:3 ОТ): победа без ПитерсаФорвард “Калгарі” Еліас Ліндхольм

Гол Еліаса Линдхольма на другій хвилині овертайму приніс “Калгарі” (12-12-4) перемогу у матчі, що проходив на дуже непростому тлі. На тренерській лавці “Флеймс” перебував Джефф Уорд, тому що відносно Білла Пітерса відбувається розгляд щодо використання ним расистських образ, зроблених раніше в кар’єрі. Сам Пітерс опублікував лист з вибаченнями.

“Калгарі” закінчив трехматчевое турне 2-0-1, шайби також закинули Ти-Джей Броді і Меттью Ткачак, а Давид Риттих зробив 34 сейва.

“Баффало” (11-10-4) залишився без перемоги у п’ятому матчі з шести останніх. Голи у “Сэйбрз” забивали Джиммі Весі і Віктор Олофссон, а Лінус Уллмарк зробив 26 сейвів.