“Філадельфія” – “Детройт” (6:1): третя поспіль перемога “Флайєрс”

"Филадельфия" - "Детройт" (6:1): третья подряд победа "Флайерз"Форвард “Філадельфії” Шон Кутюр’є

“Філадельфія” (14-7-5) виграла в третій раз поспіль. Шон Кутюр’є і Скотт Лотон набрали по 2 (1+1) очки, а Метт Нісканен зробив дві передачі за 17 хвилин на льоду незважаючи на 15 накладених швів після попадання шайби в обличчя у першому періоді.

“Дивна була гра, – сказав Кутюр’є. – Рахунок 6:1, але я не думаю, що ми грали так вже добре. На початку матч цілком міг піти за іншим сценарієм. У першому періоді вони нас перегравали. Але ми в потрібний момент використали свої шанси”.

“Детройт” (7-18-3) програв в основний час в шостий раз поспіль і не перемагав в останніх восьми (0-6-2) поєдинках. У воротах “Ред Уінгз” дебютував Келвін Пікард, який зайняв місце травмованого Джиммі Ховарда, а єдиний гол забив Роббі Фаббрі. Останні чотири матчі “Детройт” програв із загальним рахунком 2:19. Після 28 матчів різниця забитих і пропущених голів “Ред Уінгз” становить мінус-50 (60-110).

До складу “Філадельфії” повернувся захисник Шейн Гостисбир, не потрапляв у склад в трьох останніх зустрічах. Він забив гол у більшості.