“Колорадо” – “Едмонтон” (4:1): Коскінен не вистояв

"Колорадо" - "Эдмонтон" (4:1): Коскинен не выстоялМікко Коскінен проти Валерія Ничушкина

Після перших двох періодів рахунок у матчі був 1:1, а “Колорадо” вів за кидками 33-17. Мікко Коскінен довго тримав “Едмонтон” у грі, але “Евеланш” (14-8-2) на початку третього періоду закинули три шайби за відрізок в 2:32 і не допустили третьої поспіль поразки.

Нэйтан Маккіннон, 10 разів кинув по воротах, забив гол і зробив передачу, Логан О’коннор з чудової передачі Валерія Ничушкина закинув дебютну шайбу в НХЛ, а Філіп Грубауэр відбив 19 кидків з 20.

“Едмонтон” (16-8-3) закінчив пятиматчевый виїзд з трьома перемогами (3-2-0). Коскінен в результаті відбив 46 кидків з 50, а єдиний гол “Ойлерс” забив Джуджхар Хайра. Капітан “Едмонтона” Коннор Макдэвид залишився без очок, на чому перервався його 11-матчева результативна серія, за яку він набрав 24 (12+12) очки. Також на сухому пайку залишився кращий бомбардир чемпіонату Леон Драйзайтль. Це сталося з ним в четвертий раз в сезоні.

Тренер “Колорадо” Джаред Беднар за кілька днів попередив захисника Микиту Задорова, що він буде грати проти Макдэвида. Задоров свою роботу зробив, а після гри Беднар віддав належне російському захиснику, якому вдалося не потрапляти на лавку штрафників і застосувати п’ять силових прийомів.