“Вашингтон” – “Тампа-Бей” (4:3 от): російська камбек “Кепіталз”

"Вашингтон" - "Тампа-Бэй" (4:3 ОТ): русский камбэк "Кэпиталз"Брейді Холтбі і Дмитро Орлов

“Вашингтон” програвав з рахунком 0:2 і 1:3, але зміг відігратися і здобути перемогу в овертаймі завдяки голу Дмитра Орлова з передачі Євгена Кузнєцова.

Гол став для захисника другим у сезоні, і він перервав серію з восьми ігор без окулярів і 25 зустрічей без закинутих шайб. А гол в овертаймі став для Орлова першим в кар’єрі.

“Спочатку я думав віддати пас, – сказав Орлов. – Я бачив, що Вілсон йде на дальню штангу. Але вирішив кидати. Думаю, що Василевський став трохи гадати, тому і пропустив”.

У “Лайтнінг” забивали Брейден Пойнт, Михайло Сергачев і Алекс Киллорн. Всім цим шайбам асистував Микита Кучеров, а Андрій Василевський зробив 31 сейв.

“Вашингтон” (18-4-5) виграв другий раз поспіль і має на рахунку 15 перемог у 20 іграх. Також у “Кепіталз” забивали Якуб Врана, Кузнєцов і Олександр Овечкін, а Ти-Джей Оши оформив асистентський хет-трик.

Овечкін реалізував більшість і зрівняв рахунок (3:3), відзначившись у 17-й раз в сезоні. Шайба у більшості стала для нього 255-й в НХЛ, завдяки чому капітан “Вашингтона” на третьому місці в історії зрівнявся з Теему Селянне. Все це його 675-й гол в НХЛ, і у віці 34 років та 73 днів він став другим наймолодшим гравцем, який досяг цієї межі. У більш юному віці це робив тільки Уейн Гретцкі (29 років та 43 дні).

Також Овечкін, який завдав сім кидків у площину воріт, вийшов на третє місце в історії ліги за кількістю кидків. Він обійшов Марселя Діонна (5363) і має на рахунку 5365 кидків. Попереду залишились тільки Яромир Ягр (5637) і Брайан Бурк (6209).

До складу “Дніпра” повернувся капітан Стівен Стэмкос, який відновився після травми.