“Анахайм” – “Вінніпег” (0:3): сухий матч Хеллебака

"Анахайм" - "Виннипег" (0:3): сухой матч ХеллебакаГолкіпер “Вінніпега” Коннор Хеллебак

Коннор Хеллебак відбив 24 кидка і оформив другий у сезоні і 16-й в кар’єрі шатаут. “Джетс” (16-9-1) здобули 10-ю перемогу в 13 матчах листопада і сьому в останніх восьми гостьових зустрічах. Голи в їх складі забивали Ніл Пьонк, Микола Елерс і Кайл Коннор. Для Елерса шайба стала п’ятою в семи останніх іграх і 12-й у сезоні.

“Анахайм” (11-12-4) в останніх 13 поєдинках здобув три перемоги (3-6-4). У воротах “Дакс” зіграв Джон Гібсон, зробив 17 сейвів.

Захисник “Джетс” Дмитро Куликов отримав травму на восьмій хвилині першого періоду після силового прийому Картера Роуни. Тренер Пол Моріс не повідомив подробиць його стану.