“Бостон” – “Рейнджерс” (3:2 от): шоста поспіль перемога “Брюїнз”

"Бостон" - "Рейнджерс" (3:2 ОТ): шестая подряд победа "Брюинз"«Бостон» – «Рейнджерс»

“Бостон” (18-3-5) програвав 0:2 у другому періоді, але зрівняв рахунок і здобув два очки в овертаймі, продовживши переможну серію до шести ігор. Також “Брюїнз”, успіх яких приніс Давид Крейчі, до 10 зустрічей продовжили серію без поразок в основний час (7-0-3) і залишилися єдиною командою, яка ще не програвала в основний час вдома (10-0-4). Давид Пастрняк забив 24-й гол у сезоні і зробив передачу, а Ярослав Халак відбив 26 кидків.

“Рейнджерс” (12-9-3) набрали очки в четвертій грі поспіль (3-0-1). Голи у них забивали Павло Бучневич і Філіп Хытил, а у воротах зіграв Хенрік Лундквіст (24 сейва). Артемій Панарін зробив передачу і набрав очки в четвертій грі поспіль і в 16-й з останніх 17. Також він став першим в історії “Рейнджерс” гравцем, який набрав 23 (7+16) і більше очок в листопаді (за 14 ігор). А протягом календарного місяця таку результативність останній раз показував Яромир Ягр, який набрав 26 очок у 16 матчах березня 2006 року. Всього у Панаріна 33 (12+21) бала, з якими він займає восьме місце в списку кращих бомбардирів.

“Рейнджерс” не змогли використати жодного з шести шансів в більшості, в тому числі 61 секунду гри “п’ять на три” у другому періоді.