“Колорадо” – “Чикаго” (7:3): яскраве повернення Рантанена

"Колорадо" - "Чикаго" (7:3): яркое возвращение РантаненаРантанен проти «Чикаго»

Мікко Рантанен повернувся до складу “Колорадо”, набрав 4 (1+3) очки, але не виходив на лід у третьому періоді і не спілкувався з пресою. Однак тренер Джаред Беднар повідомив, що з гравцем все в порядку, і йому просто дали відпочити за рахунку 7:2 і після 16 пропущених через травму ігор. Також 4 (2+2) очки у “Евеланш” набрав Юнас Донський, а Нэйтан Маккіннон забив гол і зробив дві передачі, ставши п’ятим гравцем в сезоні, що досяг позначки в 40 очок. Також він встановив клубний рекорд, набравши 25 (10+15) очок в листопаді.

Нинішній сезон – шостий в історії НХЛ, коли до 1 грудня п’ять або більше гравців набрали 40 очок. В останній раз таке було в чемпіонаті 1992-93 (Маріо Лем’є, Пет Лафонтен, Ярі Куррі, Марк Реккі, Джо Сакик).

Третю перемогу поспіль “Колорадо” (16-8-2) здобув також завдяки дублю Назима Кадрі і 26 сэйвам Філіпа Грубауэра.

Нападаючий “Чикаго” Патрік Кейн продовжив результативну серію до 15 матчів завдяки голу в кінці третього періоду при більшості “п’ять на три”. Це найтриваліша серія нинішнього сезону. “Чикаго” (10-11-5) зазнав п’ятої поразки в шести зустрічах (1-4-1). Робін Ленер пропустив п’ять шайб з 14 кидків і в другому періоді був замінений на Кору Кроуфорда, зробив 13 сейвів.

“Соромно! Треба прокинутися і все виправити, – заявив Ленер. – Настала пора подивитися в дзеркало і зробити те, що потрібно. І це на нашій совісті – на гравцях”.