УХЛ-Парі-Матч: «Білий Барс» виграв у «Динамо» і здобув третю суху перемогу поспіль (відео)

У вівторок, 3 грудня, в Білій Церкві відбувся другий поєдинок 20-го туру чемпіонату Української хокейної ліги-Парі-Матч, в якому «Білий Барс» приймав харківський МХК «Динамо».

У попередніх трьох зустрічах між цими командами перемогу святкували «барси» – всі з різницею 4 шайби. Сьогоднішній поєдинок не став винятком, хіба, що зміни торкнулися рахунку. Після фінальної сирени на табло горіли 12:0 на користь білоцерківців.

Господарі дуже швидко вийшли вперед. Вже на другій хвилині точним ударом відзначився Денис Бородай. Гості відповіли гольовим випадом Данила Шилкіна, але в останній момент, гравець «Динамо» забарився і не зміг реалізувати свій шанс.

Всього, за перший період, харків’яни змогли нанести в створ воріт Кирила Кучера п’ять кидків, які не без зусиль були відбиті воротарем господарів. У свою чергу «барси», за 5 хвилин до кінця двадцятихвилинки змогли закинути ще три шайби. Дублем відзначився Юрій Качан і ще один гол на рахунку Назара Ружнікова.

У другому відрізку поєдинку “динамівці” мали можливість розмочити рахунок, але ні Олександр Фірсов, ні його тезка Праведний, ні Артем Соляник свої гольові моменти реалізувати не змогли. А ось «Білий Барс» – зміг. На 25 хвилині Назар Ружніков довів рахунок до 5:0. На 29 хвилині точним ударом відзначився Сергій Бабинець – 6:0. І за півтори хвилини до кінця другого періоду господарі закинули ще двічі. Шайби на свій рахунок записали Павло Таран та Артем Гребеник.

У заключній двадцятихвилинці білоцерківці забили ще чотири голи. Підсумковий рахунок в матчі – 12:0 на користь господарів.

Підопічні Костянтина Буценка здобули третю суху перемогу поспіль (після 18 ігор 28 очок) і міцно утримують четверту сходинку в турнірній таблиці. У свою чергу, харків’яни під керівництвом Олександра Панченка прибувають в ролі аутсайдера з одним балом, після такого ж кількості поєдинків.

«Білий Барс» – МХК «Динамо» 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)

Шайби: 1:0
– Бородай (Шиманський, Симчук), 1:45; 2:0 – Качан (Ядловський, Куцевич), 08:49; 3:0 – Ружніков (Бабинець), 10:51; 4:0 – Качан, 13:36; 5:0 – Ружніков (Благий, Бабинець), 24:22; 6:0 – Бабинець (Таран), 28:37; 7:0 – Гребеник (Бородай, Симчук), 38:29; 8:0 – Таран (Ромахін), 38:52; 9:0 – Таран, 45:42; 10:0 – Шиманський, 53:00; 11:0 – Петрашенко, 54:38; 12:0 – Грабовецький, 56:19.

Білий Барс: Кучер (Пеленський); Алексюк (А) – Гребеник, Ядловський – Таран (А), Собко – Бойко, Петрашенко – Фурсенко; Благий – Ружніков – Бабинець, Куцевич (К) – Качан – Лєсников, Шиманський – Симчук – Ромахін, Грабовецький – Зозівський – Бородай.

МХК Динамо: В’язовов (Шевчук); Наливайко (А) – Фірсов (К), Панков – Піддубний, Савченко – Швоев, Трапезников; Абдулаєв – Борисов – Геворкян (А), Федоров – Праведний – Соляник, Шилкин – Черноморченко – Харін.