УХЛ-Парі-Матч: «Кременчук» на виїзді мінімально обіграв «Дніпро» (відео)

У Херсоні відбувся заключний поєдинок 20-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в рамках якого місцевий «Дніпро» приймав лідера турнірної таблиці «Кременчук».

Як і очікувалося, матч команди почали на швидкостях і все перші 20 хвилин по черзі обмінювалися небезпечними атаками. Однак, відкрити рахунок закинутим шайбам судилося саме господарям майданчика – після потужного кидка від синьої лінії від Сергія Дорофєєва на добиванні грамотно відпрацював Олександр Шибаєв і відправив шайбу точно у ворота В’ячеслава Новицького.

У підсумку “щуки” вели аж до екватора поєдинку, коли Дмитро Орлов з-за воріт Олега Петрова віддав точний пас на Олександра Пукса, і той прошив кіпера херсонців, встановивши паритет на табло. І хоч клуби неодноразово намагалися знову закинути і вийти вперед, проте до кінця періоду глядачі так і не побачили забитих голів. Таким чином на другу перерву команди пішли за рівного рахунку.

У заключному відрізку зустрічі команди всі сили кинули в атаку і бігли вперед, намагаючись заволодіти ігровою перевагою. Рахунок на табло змінився за 6 хвилин до кінця поєдинку, коли після рикошету від захисника “щук” шайба відскочила точно в ключку Миколи Кисельова, який в один дотик прошив Олега Петрова і вивів вперед свою команду.

У «Дніпра» до кінця поєдинку так і не вийшло відіграти пропущену шайбу, і матч завершився мінімальною перемогою “городян”. Таким чином «Кременчук» після перемоги в Херсоні набрав 53 очки і відірвався від “щук”, що займають друге місце, на 12 балів.

«Дніпро» – «Кременчук» 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0
Шибаєв (Дорофєєв, Ліпсбергс), 19:48; 1:1 Пукс (Орлов, Созонов – більш.), 31:32; 1:2 Кисельов (Пукса), 52:12;

Дніпро: Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Бєлоусов (А) – Пугачов, Афанасьєв (А) – Матусевич, – Шулешов; Жвачкін (К) – Шибаєв – Ліпсбергс, Янішевський – Чернишенко – Каракулько, Луговий – Кузьмик – Ромащенко, – Коваленко.