Трансляції матчів дня дивіться у відповідних протоколах >>>

Розклад матчів 5 грудня (час московське):

“Бостон Брюїнз” – “Чикаго Блэкхокс” (03:00)
“Нью-Йорк Айлендерс” – “Вегас Голден Найтс” (03:00)
“Кароліна Харрікейнз” – “Сан-Хосе Шаркс” (03:00)
“Коламбус Блю Джекетс” – “Нью-Йорк Рейнджерс” (03:00)
“Монреаль Канадієнс” – “Колорадо Евеланш” (03:00)
“Тампа-Бей Лайтнінг” – “Міннесота Вайлд”(03:00)
“Філадельфія Флайєрс” – “Арізона Койотиз”(03:00)
“Даллас Старз” – “Вінніпег Джетс” (04:30)
“Калгарі Флеймс” – “Баффало Сэйбрз” (05:00)

“Коламбус” – “Рейнджерс” (03:00 мск): повернення Панаріна

У четвер форвард “Рейнджерс” Артемій Панарін проведе свій перший матч проти “Коламбуса” після того, як цього літа переїхав в Нью-Йорк. За “Блю Джекетс” російський нападник провів два сезони, а останній матч за них провів 6 травня. Тоді “Коламбус” програв “Бостону” шостий матч і разом з ним всю серію другого раунду плей-офф.

Перед грою проти колишньої команди Панарін збирається відправитися в свій колишній район, щоб ще раз пройтися по вулицях, за яким протягом двох сезонів гуляв зі своєю дівчиною і собакою.

“Знайомі місця, знайомі вулиці, – сказав Панарін. – Постараюся порадіти їм”.

У 26 матчах нинішнього сезону у складі “Рейнджерс” форвард набрав 33 (12+21) очки і є кращим бомбардиром клубу. В попередніх двох зустрічах він залишався без набраних балів, хоча перед цим відзначився 23 очками за 14 зустрічей.

“Рейнджерс” (13-10-3) в понеділок поступилися “Вегасу” (1:4) і зазнали другої поразки в основний час за вісім ігор (5-2-1). У четвер місце у воротах “Нью-Йорка” займе Олександр Георгієв.

“Коламбус” (11-12-4) у вівторок програв “Арізоні” (2:4) і зазнав другої поспіль поразки і третє в чотирьох зустрічах. Без Панаріна в цьому сезоні “Блю Джекетс” закинули всього 68 шайб, що є другим з кінця результатом після “Детройта” (63). У цьому сезоні “Коламбус” зіграв 1-11-2 в тих матчах, коли не зміг забити більше двох голів. “Блю Джекетс” в останніх шести очних матчах з “Рейнджерс” набрали 11 очок (5-0-1).

“Бостон” – “Чикаго” (03:00): неймовірна серія “Брюїнз”

“Бостон” (20-3-5) у вівторок обіграв “Кароліну” (2:0) і здобув восьму перемогу поспіль. Крім того, “Брюїнз” змогли продовжити дві серії: до 12 матчів без поразок в основний час (9-0-3) і до 16 матчів без поразок у основний час на своєму льоду (12-0-4). “Бостон” залишається єдиною командою ліги, набирала очки в кожній домашній зустрічі сезону. Давид Пастрняк з 25 голами продовжує лідирувати в гонці снайперів, випереджаючи Олександра Овечкіна на п’ять шайб.

“Чикаго” (10-12-5) в понеділок поступився “Сент-Луїсу” (0:4) і програв в третій раз поспіль. В останніх семи матчах команда має в активі лише одну перемогу (1-5-1) і з 25 очками займає останнє місце в Центральному дивізіоні. Патрік Кейн в понеділок не зміг продовжити результативну серію до 16 матчів. В останній раз до цього Кейн залишався без окулярів 29 жовтня. За 15 зустрічей він набрав 24 (11+13) очок.

“Був хороший відрізок, – сказав Кейн. – В останніх матчах шансів стало менше, так що я чекав, що серія рано чи пізно закінчиться. Я створював не так багато, як хотілося б”.

Раніше стало відомо, що “Чикаго” проведе як мінімум два наступних матчі без Данкана Кита. 36-річний захисник не грав проти “Блюз” через травму паху. Форварди Ділан Стром, Дрейк Каджула і Ендрю Шоу відновлюються після струсів мозку. У вівторок Стром і Каджула брали участь у тренуванні команди, Шоу був відсутній. Голкіпер Робін Ленер не грав у понеділок з-за простуди. У вівторок він тренувався з командою.

“Бостон” дев’ять з своїх останніх 10 голів забив у третьому періоді або в овертаймі. Очікується, що незабаром до складу команди повернеться захисник Джон Мур, який пропустив півроку через травму плеча. Також близький до повернення Бретт Річі. Патріс Бержерон у четвер, знову не зіграє.

“Брюїнз” здобули п’ять перемог в останніх шести очних матчах з “Блэкхокс”.

“Айлендерс” – “Вегас” (03:00): перемоги “Голден Найтс”

“Вегас” (15-11-4) у вівторок обіграв “Нью-Джерсі” (4:3) і здобув четверту перемогу поспіль. Одну з шайб у тій зустрічі закинув Чендлер Стівенсон, раніше обмінений з “Вашингтона”. У четвер “Голден Найтс” спробують на мажорній ноті завершити трехматчевое турне по Східному узбережжю.

“Айлендерс” після рекордної в історії серії з 17 матчів без поразок в основний час (15-0-2) в наступних шести зустрічах зіграли 2-3-1. В таблиці Столичного дивізіону “Нью-Йорк” з 38 очками займає друге місце і відстає від лідируючого “Вашингтона” вже на дев’ять балів. При цьому “Айлендерс” провели чотири матчі менше.

“Кароліна” – “Сан-Хосе” (03:00): спад “Харрікейнз”

“Сан-Хосе” (15-13-1) у вівторок програв “Вашингтону” (2:5) і зазнав першої поразки за три матчі і друге за сім. У тій грі “Шаркс” відкрили рахунок у першому періоді, але потім пропустили п’ять разів поспіль. Воротар Мартін Джонс пропустив п’ять голів з 23 кидків і в другому перерві був замінений на Аарона Делла. Зараз з 31 очком “Сан-Хосе” займає дев’яте місце в таблиці Східної конференції.

У вівторок “Кароліна” (16-11-1) поступився “Бостону” (0:2) і зазнала третьої поразки у чотирьох матчах. У нинішньому сезоні “Харрікейнз” двічі не змогли закинути жодної шайби за гру. І обидва рази сталися в останніх трьох зустрічах. Наступні сім поєдинків “Кароліна” проведе проти команд Західної конференції.

У нинішньому сезоні команди зустрічалися 16 жовтня. Тоді “Сан-Хосе” на своєму льоду переміг “Харрікейнз” з рахунком 5:2. Зустріччю в четвер “Шаркс” почнуть четырехматчевое турне, яке пройде за шість днів.

“Монреаль” – “Колорадо” (03:00): вдала серія “Евеланш”

“Колорадо” (17-8-2) у середу обіграв “Торонто” (3:1) і продовжив переможну серію до чотирьох матчів. Вирішальний гол у меншості на сьомій хвилині третього періоду забив Валерій Ничушкин. Російський форвард закинув три шайби за п’ять матчів після безгольовою серії з 91 ігри.

“Завдяки габаритам, силою і розмахом він дуже гарний у меншості, він знає, де треба перебувати, – сказав про Ничушкине тренер “Колорадо” Джаред Беднар. – Це хороший, відповідальний в обороні гравець, який після тривалої посухи починає відчувати гру”.

Форвард Мікко Рантанен набрав п’ять очок у двох матчах після повернення в склад після травми. У середу також зіграв Метт Калверт. Найближчим часом до команди повинні приєднатися Габріель Ландеског і Андре Бураковски. Ландеског пропустив 16 зустрічей з-за травми нижньої частини тіла. Бураковски не зіграв у трьох останніх матчах через травму верхньої частини тіла.

“Канадієнс” (12-10-6) у вівторок перемогли “Айлендерс” (4:2) і перервали свою саму тривалу серію без перемог в сезоні 2002-03 з восьми матчів (0-5-3). З 30 очками команда займає четверте місце в Атлантичному дивізіоні.

“Ми, безумовно, додавали в попередніх матчах, але приємно, що наші зусилля були нарешті винагороджені”, – сказав після перемоги воротар “Монреаля” Кері Прайс.

“Тампа-Бей” – “Міннесота”(03:00): результативність Кучерова

“Тампа” (13-9-3) у вівторок обіграла “Нешвілл” (3:2) і здобула першу перемогу в останніх чотирьох матчах. Переможний гол в овертаймі забив Микита Кучеров, який також зробив передачу і продовжив результативну серію до шести зустрічей. У нинішньому сезоні “Лайтнінг” провели менше всіх матчів (25) і зараз з 29 очками займають 11-е місце на Сході.

У вівторок “Міннесота” (13-11-4) обіграла “Флориду” (4:2) і здобула четверту перемогу поспіль, продовживши серію без поразок в основний час до 10 матчів (7-0-3). У тій грі воротар “Уайлд” Каапо Кахконен у своєму другому старті в НХЛ зробив 44 сейва, що стала клубним рекордом для новачків. Колишній належав Метту Хэккетту, відбившего 42 кидка в матчі з “Кінгз” 8 грудня 2011 року.

Зустріч проти “Пантерс” “Міннесота” закінчувала без захисника Джареда Сперджена і форварда Мікко Койву. Обидва отримали травми. Пізніше стало відомо, що Сперджен вибув на два тижні, а у Койву статус “з дня на день”.

“Філадельфія” – “Арізона”(03:00): відмінна серія “Флайєрс”

“Флайєрс” (16-7-5) в останньому матчі обіграли “Торонто” (6:1) і здобули п’яту перемогу поспіль. У цих зустрічах “Філадельфія” переграла суперників з рахунком 21:8. З 37 очками команда займає третє місце в Столичному дивізіоні.

“Зараз ми всі віримо один в одного, – сказав форвард “Філадельфії” Кевін Хейз. – Мабуть, у такій згуртованій команді я ще не грав”.

У середу “Флайєрс” викликали нападника Михайла Воробйова з команди Американської хокейної ліги “Лехай-Веллі/Фэнтомс”. У 19 іграх в АХЛ 22-річний форвард набрав 14 (5+9) очок при корисності плюс-4. Також у цьому сезоні він зіграв в шести матчах НХЛ, відзначившись однією передачею. Остання його гра за “Флайєрс” відбулася 7 листопада проти “Монреаля”, в якій він зіграв 7:34. Також “Філадельфія” помістила в довгостроковий список травмованих форварда Міхаеля Раффла, який вибув на чотири тижні через перелом мізинця.

“Арізона” (16-9-4) у вівторок обіграла “Коламбус” (4:2) і здобула першу перемогу за три матчі. У четвер “Койотиз” проведуть другу зустріч у рамках четырехматчевого турне. На виїзді в цьому сезоні “Арізона” зіграла 9-3-3, в тому числі 7-1-2 в останніх 10 матчах. “Філадельфія” у свою чергу зазнала лише однієї поразки в основний час на своєму льоду (9-1-4).

“Даллас” – “Вінніпег” (04:30): реванш для “Далласа”

У четвер команди проведуть четвертий та заключний очний матч у сезоні. У попередній раз “Даллас” і “Вінніпега” зустрічалися у вівторок. “Джетс” (17-10-1) тоді перемогли з рахунком 5:1 і здобули сьому перемогу в дев’яти матчах. “Даллас” (15-11-3) ж залишився без перемоги в четвертій грі поспіль.

“Це був наш найгірший матч у році, – сказав тренер “Старз” Джим Монтгомері. – За весь матч ми так і не змогли відповісти супернику, а після другого періоду я вибачився перед Худобиным за те, як грає команда”.

На цьому тижні стало відомо, що захисник “Вінніпега” Дмитро Куліков з-за травми верхньої частини тіла вибув до перерви на “Матч зірок НХЛ” в кінці січня. У 25 матчах чемпіонату Куликов набрав 4 (1+3) очки. Також у “Вінніпега” травмований захисник Нэйтан Больє, який тренувався у вівторок і може повернутися в лад в найближчі вихідні.

“В останніх п’яти-шести матчах Дмитро показував свій кращий хокей, – сказав тренер “Джетс” Пол Моріс про Куликова. – А до цього діяв просто дуже добре”.

У четвер у складі “Джетс” може дебютувати нападник Нік Шор, якого “Вінніпег” забрав з драфта відмов, куди його помістив “Торонто”.

“Калгарі” – “Баффало” (05:00): команди набирають хід

“Сэйбрз” (13-10-5) в понеділок обіграли “Нью-Джерсі” (7:1), закинувши п’ять шайб у першому періоді, і продовжили серію без поразок в основний час до чотирьох зустрічей (2-0-2). У четвер команда розпочне трехматчевое турне по Канаді.

“В останні пару тижнів ми граємо в непоганий хокей, – сказав форвард “Баффало” Конор Ширі після перемоги над “Девілз”. – Результат не завжди був, але почасти тому, що нам не вистачало другорядної результативності. Інша причина – спецбригади. Сьогодні обидва ці фактори були хороші. Сподіваюся, надалі це додасть нам впевненості”.

“Калгарі” (13-12-4) в суботу обіграв “Оттаву” (3:1) і набрав очки в четвертому матчі поспіль (3-0-1). Вдалий відрізок “Флеймс” пішов за серією з шести поразок (0-5-1). Перемога над “Сенаторз” стала першою для “Калгарі” після відставки Білла Пітерса, якого замінив Джефф Уорд. Очікується, що в четвер до складу “Флеймс” повернеться захисник Тревіс Хэмоник, який пропустив шість ігор через травму нижньої частини тіла.