“Піттсбург” – “Арізона” (2:0): шатаут Джарри, повернення Кессела

"Питтсбург" - "Аризона" (2:0): шатаут Джарри, возвращение КесселаТрістан Джарри

33 сейва Трістана Джарри і вирішальний гол Євгена Малкіна зіпсували повернення в Піттсбург Філа Кессела. Воротар “Пінгвінз” (16-9-4) вдруге поспіль відіграв на нуль і допоміг команді продовжити домашню безпрограшну серію в основний час до 10 матчів.

Кессел, який зіграв за “Піттсбург” 328 матчів, завдав три кидки в площину воріт і був тепло зустрінутий публікою. Відео в його честь тривало майже дві хвилини, а вболівальники влаштували форварду дійсно гучну овацію. В якийсь момент він захотів піти на лавку, але партнери не дали йому цього зробити, щоб Кессел повністю насолодився моментом.

“Ви мене знаєте, я не найбільший прихильник такого, – сказав Кессел, обмінений в “Арізону” 29 червня. – З їхнього боку це було мило. Я це ціную. Звичайно, це місце для мене особливе. У нас була пара відмінних років. У мене залишилося багато хороших спогадів”.

“Арізона” (17-10-4), до цього здобула дві перемоги поспіль, знову поступилася перше місце Тихоокеанського дивізіону “Эдмонтону”.

Переможний гол Малкін забив на восьмій хвилині третього періоду після кількох рикошетів. А суха серія Джарри тривала до рекордних в його кар’єрі 142:46. Другий гол “Піттсбурга” за дві секунди до кінця третього періоду забив Брендон Танев (в меншості).