“Анахайм” – “Вашингтон” (2:3): шоста поспіль перемога “Кепіталз”

"Анахайм" - "Вашингтон" (2:3): шестая подряд победа "Кэпиталз"Якуб Врана і Радко Гудас

“Кепіталз” (22-4-5) здобули шосту перемогу поспіль і зміцнили лідерство в регулярному чемпіонаті. “Вашингтон” вів з рахунком 2:0 після голів Тревіса Бойда і Євгенія Кузнєцова, дозволив “Анахайму” зрівняти рахунок на першій хвилині третього періоду, але через 52 секунди знову вийшов вперед. Це Якуб Врана скористався помилкою захисника “Дакс” Брендана Гулі, забивши свій 15-й гол у сезоні.

У 17 гостьових матчах сезону “Вашингтон” зіграв 14-2-1. Брейді Холтбі зробив 27 сейвів. “Кепіталз” без втрат пройшли трехматчевое турне по Каліфорнії, і тепер на дві ігри повертаються додому, де зустрінуться з “Коламбусом” і “Бостоном”.

Олександр Овечкін залишився без очок у третій грі поспіль. У цьому сезоні це його найтриваліша подібна серія.

“Анахайм” не зміг виграти два матчі поспіль вперше з 29 жовтня – 1 листопада. Голом і передачею у “Дакс” відзначився Райан Гецлаф, а Райан Міллер, який почав матч з перших хвилин вдруге поспіль, відбив 33 кидка. Ще одну шайбу у господарів закинув Адам Хенрік.