Калгарі – Колорадо: п’ята поспіль перемога нового тренера Флеймс

Калгари - Колорадо: пятая подряд победа нового тренера ФлэймзМонахан біжить до воріт «Колорадо»

Калгарі Флеймс (16-12-4) – Колорадо Евеланш (19-8-3) – 5:4 OT (0:1, 2:1, 2:2, 1:0)

5-я шайба Валерія Ничушкина за останні 8 матчів не врятувала господарів від поразки: Шон Монахан в овертаймі втік до воріт Павла Францоуза і поставив крапку в цьому матчі і ігровому дні.

Після того, як команду очолив Джефф Уорд, Флеймс здобули 5-ту перемогу поспіль і сьогодні перервали серію із 6 перемог господарів льоду.

Голи:

1-й період

1:0 Колорадо – Райан Грейвз – 5 (Йонас Донський – 14, ДжейТи Комфер – 13) , 04:32

2-й період

1:1 Калгарі – Дерек Райан – 5 (Олівер Килингтон – 3, Діллон Дюбе – 3), 09:33
2:1 Колорадо – Валерій Ничушкин – 5 (Райан Грейвз – 7, Меттью Нієто – 9), 10:04
2:2 Калгарі – Меттью Ткачак – 12 (Марк Джордано – 11, Еліас Ліндхольм – 8), 16:04, у більшості
3-й період

2:3 Калгарі – Эндрью Манжапэйн – 6 (Меттью Ткачак – 15, Еліас Ліндхольм – 9), 00:12
2:4 Калгарі – Міхаель Фролік – 2 (Тобіаш Рідер – 2, Марк Янковський – 1), 01:39
3:4 Колорадо – Нетан Маккіннон – 19 (Метт Калверт – 11, Йан Коул – 11), 03:59
4:4 Колорадо – Йонас Донський – 13 (Нетан Маккіннон – 28, Андре Бураковски – 11), 10:45