“Вінніпег” – “Детройт” (5:1): 12-ї поразки “Ред Уінгз”

"Виннипег" - "Детройт" (5:1): 12-е поражение "Ред Уингз"Патрік Лайні

В кінці другого періоду “Вінніпег” закинув три шайби протягом двох хвилин, зробив рахунок 4:0 і вирішив результат зустрічі. За два (1+1) очки у складі переможців набрали Блейк Уілер і Ендрю Копп, а Лоран Броссуа зробив 15 сейвів. Примітно, що єдину шайбу “Джетс” пропустили в другому періоді, коли на льоду на 1:09 з’явився Коннор Хеллебак. Він підмінив Броссуа, у якого виникли проблеми з екіпіровкою.

“Вінніпег” (19-10-2) виграв вдруге поспіль і в четвертий раз на своєму льоду, в четвертій зустрічі поспіль набрав очки (3-0-1) і здобув дев’яту перемогу в останніх 12 матчах (9-2-1).

“Ред Уїнгз” (7-22-3) зазнали 12-ї поразки поспіль і 10-е поспіль в основний час (0-10-2). За цей відрізок “Детройт” був переграний суперниками із загальним рахунком 21:53. Востаннє подібна безвиграшна серія трапилася з командою восени 1989 року (дев’ять поразок, три нічиї). У воротах “Ред Уінгз” вперше у старті вийшов Ерік Комрі, відбив 25 кидків, а єдиний гол у матчі і дебютний для себе в сезоні забив Крістофер Ен.

“Прямо зараз ми повинні знайти спосіб виграти матч, – сказав тренер “Детройта” Джефф Блашилл, чия команда ще й застрягла в аеропорту Вінніпега з-за проблем з літаком. – Ми повинні повернути собі деяку впевненість і сміливість. Зараз у нас недостатньо хороша команда. І єдині люди, які можуть це змінити, це ми самі”.