“Сан-Хосе” – “Рейнджерс” (6:3): Панарін зіпсував дебют Бьюгнера

"Сан-Хосе" - "Рейнджерс" (6:3): Панарин испортил дебют БьюгнераАртем Панарін

Артемій Панарін оформив перший хет-трик у формі “Рейнджерс” і приніс своїй команді сьому перемогу в останніх 11 матчах. “Нью-Йорк” (16-12-3) забив чотири голи в третьому періоді і схилив чашу терезів на свою користь, хоча двічі поступався в рахунку.

Для Панаріна хет-трик став третім у НХЛ, а два попередніх були оформлені у складі “Чикаго” і “Коламбуса” якраз проти його нинішнього клубу. Він став 17-м гравцем, який оформив три хет-трики у складі різних команд. Також у “Рейнджерс” дублем відзначився Міка Зибанежад, ще одну шайбу закинув Еспер Фаст.

“Сан-Хосе” (15-17-2) програв перший матч після звільнення Пітера Дебура, якого замінив Боб Бьюгнер. “Шаркс” відкрили рахунок у першому періоді завдяки шайбі Томаша Хертла в меншості, потім пропустили двічі поспіль, але потім двічі забили (Логан Кутюр, Бренден Діллон) і на п’ятій хвилині третього періоду повели 3:2. Однак потім пропустили чотири рази поспіль, у тому числі один раз у порожні ворота. Для Діллона гол став першим за 107 ігор регулярного чемпіонату.