Молодіжна збірна України поступилася французам і упустила шанс на золото чемпіонату

Сьогодні, 15 грудня, молодіжна збірна України провела свій третій матч на домашньому чемпіонаті світу в Дивізіоні 1В. Суперником українців стала команда з Франції.

Дуже важким для українців вийшло початок поєдинку – вже до екватора першого періоду українська «молодіжка» горіла 0:2. І хоч українці мали кілька 100% шансів відігравати пропущені шайби, однак реалізувати свої моменти підопічні Олега Ігнатьєва так і не змогли.

Важливий в ігровому і моральному плані гол українці змогли закинути лише за хвилину до кінця першого періоду – шайбу прямо «в роздягальню» Франції відправив Денис Архипенко.

Другу двадцятихвилинку команди провели гостро і від “ножа”, проте закинутих шайб глядачі так і не побачили – десь навіть “мертві” шайби виловлювали воротарі, а десь зіграв роль банально не фарт.

Заключний відрізок зустрічі українці почали дуже активно, створюючи масу небезпечних моментів біля французьких воріт. Але знову відзначитися у воротах противників в української «молодіжки» до кінця матчу так і не вийшло. І навіть шостий польовий гравець не допоміг українцям відіграти хоча б одну пропущену шайбу.

А ось французи сповна змогли реалізувати свої шанси – за 7 хвилин до кінця матчу французька збірна обіграла Артура Оганджаняна і збільшила свій відрив у рахунку до двох шайб, встановивши остаточний рахунок 3:1 на табло.

Таким чином, друга поразка на турнірі відняло в української команди шанс виграти золоті медалі домашнього чемпіонату, а Франція і Угорщина стали головними претендентами на вихід з групи до Дивізіону 1А.

Нагадаємо, що свій наступний матч молодіжна збірна України зіграє вже 17 грудня проти команди з Італії. Поєдинок розпочнеться о 20:00.

Франція U20 – Україна 3: 1 (2: 1, 0: 0, 1: 0)

Шайби: 1:0
Руссо (Шмітт, Томасіна), 4:21; 2:0 Дубе (Фабре), 5:25; 2:1 Архипенко (Морозов, Даниленко), 19.00; 3:1 Дубе