“Бостон” – “Вашингтон” (7:3): дивна перемога “Брюїнз”

"Бостон" - "Вашингтон" (7:3): странная победа "Брюинз"Патріс Бержерон і Туукка Раск

“Бостон” поступився за кидками 17-42, але забив сім голів (з них два у порожні ворота) і отримав рідкісну перемогу над “Вашингтоном”. За останні 18 зустрічей це всього другий успіх “Брюїнз” в іграх з “Кепіталз” (2-12-4).

“Бостон” (22-7-9) забив чотири голи в першому періоді, а за останні 40 хвилин потривожив Іллю Самсонова всього чотири рази. Російський воротар замінив Брэйдена Холтбі, який пропустив чотири шайби з 11 кидків. Дублем у “Брюїнз” відзначився Патріс Бержерон, Бред Маршан і Давид Крейчі набрали по 3 (1+2) очки, Давид Пастрняк зробив три передачі, а Туукка Раск зробив 39 сейвів.

“Брюїнз” реалізували два шансу в більшості з шести, а “Вашингтон” – жодного з п’яти. Ближче ніж на три шайби “Кепіталз” підібратися до суперника не вдалося. По голу у гостей забили Олександр Овечкін, Ларс Еллер і Гарнет Хэтавэй.

“Ми не дали Холтбі жодного шансу, – заявив Овечкін, який забив 23-й гол у сезоні. – У перші 10-12 хвилин ми залишили його одного, порушували правила і брали погані рішення”.

“Бостон”, який грав без капітана Здено Хари, втратив також захисника Торі Кола. Його стан невідомо, але Хара повинен повернутися в склад до п’ятничної гри з “Баффало”.