УХЛ-Парі-Матч: «Білий Барс» на виїзді впевнено обіграв «Динамо» з різницею в три шайби

Сьогодні, 15 січня, 28-й тур УХЛ – Парі-Матч стартував поєдинком в Харкові, між МХК «Динамо» і «Білим Барсом». У нинішньому сезоні господарі ще жодного разу не обігравали білоцерківців. Минулий тур обидва клуби закінчили поразками, тому, що «Барси», що «динамівці» бажали реабілітуватися.

Початок першого періоду було за господарями. Вже на другій хвилині поєдинку, нападник «біло-синіх» Євген Абаджян мав дві можливості для взяття воріт. В одному з них гостей врятувала стійка воріт. Надалі, ініціативою володіли хокеїсти «Білого Барса», які момент за моментом нагнітали обстановку біля воріт Михайла Шевчука. Але, до честі «динамівцям», вони витримали натиск гостей, і здавалося, що перший період завершиться в «суху». Але, за 32 секунди до кінця, «Барса» вдалося закинути шайбу. Рахунок відкрив Богдан Грицюк.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої. Спочатку, господарі буцалися, створюючи гостроту біля воріт Кирила Кучера. Чого тільки варта сольний прохід і вихід один в один Данила Кашевка, але молодий «динамівець» не зміг закинути шайбу. У свою чергу, на 5 хвилині періоду, трійка «Барсів» – Благий – Симчук – Бабинець зуміла створити і реалізувати гольовий момент. Точний кидок на свій рахунок записав Роман Благий. Надалі гості продовжували контролювати хід поєдинку і на 34 хвилині закинули третю шайбу. Голом відзначився Микита Лєсников.

У заключному відрізку зустрічі обидві команди змогли відзначитися по одному разу. Особливим голом відзначився Михайло Геворкян. Гравець «Динамо» зумів проштовхнути шайбу за стрічку воріт, перебуваючи в оточенні трьох хокеїстів «Білого Барса». А у гостей, точним ударом відзначився Юрій Качан.

Підсумковий рахунок матчу 4:1 на користь гостей.

Таким чином, підопічні Костянтина Буценка набрали 3 очки і з 38 балами продовжують займати четверту позицію в чемпіонаті. Харків’яни, з 4 очками, продовжують перебувати на останньому місці.

МХК «Динамо» – «Білий Барс» 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Шайби: 0:1 – Грицюк (Симчук – Бабинець), 19:28, 0:2 – Благий (Бабинець – Симчук), 24:57, 0:3 – Лєсников (Таран – Куцевич), 33:43, 0:4 – Качан (Таран – Лєсников), 44:38, 1:4 – Геворкян, 48:58.

МХК Динамо: Шевчук (В’язовов); Наливайко (А) – Фірсов (К), Панков – Савченко, Швоєв – Трапезников, Шуба – Бутенко; Абаджян – Борисов – Геворкян (А), Соляник – Праведний – Шилкин, Харін – Черноморченко – Кашевко, Абдулаєв.

Білий Барс: Кучер (Скороход); Алексюк (А) – Прусський, Таран (А) – Грицюк, Ядловський – Логач, Васильєв; Благий – Симчук – Бабинець, Куцевич (К) – Качан – Лєсников, Середницький – Зозовський – Бородай, Шиманський – Панченко – Ромахін.