“Колорадо” – “Даллас” (2:3 от): вольова перемога “Старз”

"Колорадо" - "Даллас" (2:3 ОТ): волевая победа "Старз"Джейсон Дікінсон і Ендрю Кольяно

“Даллас” (27-15-4) програвав з рахунком 0:2 після першого періоду, але зумів зрівняти рахунок і перемогти в овертаймі завдяки голу Эсы Линделла, відзначився вперше з 25 листопада (21 матч). “Старз” перемогли в сьомий раз за останні вісім поєдинків також завдяки 41 сейву Бена Бішопа та голам Дениса Гур’янова і Джейсона Дікінсона. Гур’янов реалізував більшість у другому періоді, а Дікінсон зрівняв рахунок за 5:23 до кінця третього.

“Останнім часом у них були проблеми вдома, про що ми знали перед третім періодом, – сказав тренер “Далласа” Рік Боуннесс. – Ми знали, що це буде наша з ними остання зустріч перед можливим плей-офф, тому хотіли викластися по максимуму”.

“Колорадо” (25-15-6) програв в четвертий раз поспіль (0-2-2) і в дев’ятий за останні 12 матчів (3-6-3), знову втративши перевагу по ходу третього періоду. У першому періоді “Евеланш” забивали Микита Задоров і Габріель Ландеског. В останній раз до цього російський захисник забивав 14 жовтня, тобто 37 матчів назад. У третьому періоді він ледь не оформив дубль, але влучив у поперечину.