“Монреаль” – “Вегас” (5:4 Б): Ковальчук йде за графіком

"Монреаль" - "Вегас" (5:4 Б): Ковальчук идет по графикуМарко Сканделла і Нік Казінс

“Монреаль” (22-21-7) по ходу матчу вів з рахунком 3:0 і 4:2, але пропустив дві шайби протягом двох останніх хвилин третього періоду і дозволив “Вегасу” зрівняти рахунок за вісім секунд до сирени. У підсумку свою четверту перемогу за п’ять матчів “Канадієнс” здобули в серії булітів.

У складі переможців дубль оформив Нік Казінс, ще по голу забили Джоел Армиа та Ілля Ковальчук, а Кері Прайс зробив 31 сейв. Російський нападник також реалізував свою спробу в буллитной серії. У восьми матчах після підписання контракту з “Монреалем” Ковальчук набрав 8 (4+4) очок. Перед цим у 17 зустрічах за “Кінгз” на його рахунку було дев’ять балів.

“Все в результаті закінчилося добре, але ми не можемо так грати останні дві хвилини, – сказав російський форвард, вперше забив за “Канадієнс” в Bell Center і втративши хороший момент наприкінці овертайму. – Знаєте, суботнім вечором фанати хочуть побачити шоу, і сьогодні вони його отримали”.

“Вегас” (25-19-7) зазнав першої поразки під керівництвом Пітера Дебура. Після чотирьохматчевої переможної серії “Голден Найтс” зіграли 1-4-1. У суботу по 2 (1+1) очки у їх складі набрали Райлі Сміт і Підлогу Штясни.