“Калгарі” – “Сент-Луїс” (4:5 Б): “Блюз” вирвали два очки

"Калгари" - "Сент-Луис" (4:5 Б): "Блюз" вырвали два очкаГарячий “п’ятачок”

Команди влаштували видовищну перестрілку, двічі вели в рахунку, але переможцем вийшов “Сент-Луїс”, взяв гору в серії булітів і домігся першої перемоги за чотири матчі.

Головним героєм вечора став нападник “Блюз” Давид Перон, який забив гол, зробив пас і реалізував вирішальний буліт. Також голом і передачею у гостей відзначився Зак Сенфорд. “Сент-Луїс” програв три попередні матчі, в тому числі в понеділок “Ванкуверу” (1:3). Голкіпер “Блюз” Джордан Биннингтон впорався з 27 кидками і обома булітами.

“Я просто щасливий, що ми знаходимо спосіб вигравати матчі, – сказав Перон. – Сподіваюся, що ми будемо вигравати і всі подальші зустрічі, але, можливо, сьогоднішня гра стане початком чогось хорошого, а говорити про те, як саме ми добилися результату, не будемо. Головне, що взяті два очки”.

“Калгарі” (26-19-6) після серії з п’яти перемог зазнав третьої поразки у чотирьох матчах (1-2-1). Дублем у “Флеймс” відзначився Шон Монахен, а Джонні Годро зробив дві передачі. Голкіпер Кем Тэлбо відбив 30 кидків.

“Сент-Луїс” відкрив рахунок у матчі на шостій хвилині першого періоду після голу Олександра Стіна, який отримав травму нижньої частини тіла на 18-й хвилині другого періоду і більше на лід не повертався.

Потім “Калгарі” два рази реалізував більшість, але в кінцівці першого періоду з різницею в 44 секунди “Блюз” закинули дві шайби і знову вийшли вперед. У другому періоді “Флеймс” забили два голи і зробили рахунок 4:3 на свою користь. На першій хвилині третього періоду “Сент-Луїс” знову зрівняв рахунок. На четвертій хвилині третього періоду Перон знову забив, але його гол був відмінений через офсайд.

Нападаючий “Калгарі” Меттью Ткачак відзначився першим голом за 11 матчів, а Монахен набрав 400-е очко в НХЛ.

“Такій команді важко протистояти у першому матчі після перерви, але я вважаю, що нам вдавалися хороші речі, – заявив Годро. – Звичайно, нам ще є чому додавати і куди рости, але в цілому гра була непоганою”.

До складу “Сент-Луїса” повернувся нападник Семмі Блей, з-за травми кисті пропустив 28 матчів. Він провів на льоду 11 хвилин і застосував чотири силові прийоми.