“Баффало” – “Анахайм” (2:3): “Сэйбрз” втратили стабільність

"Баффало" - "Анахайм" (2:3): "Сэйбрз" потеряли стабильностьРайан Міллер

“Анахайм” забив три голи в першому періоді і втримав перевагу, закінчивши пятиматчевое турне без поразок в основний час і трьома перемогами (3-0-2). У складі “Дакс” по шайбі закинули Якоб Силфверберг, Райан Гецлаф і Нік Річі, а воротар Райан Міллер відбив 31 кидок і заробив 385-ту перемогу в НХЛ, завдяки чому зрівнявся на 15-му місці в історії ліги з Майком Верноном.

“Все це дуже приємно, – сказав Міллер. – Я насолоджуюся грою, а перемоги роблять процес ще більш приємним. А ще краще перемагати постійно. Напевно, озираючись назад, я ніколи не очікував, що буду займати таке місце в цьому рейтингу або грати так довго, тому намагаюсь цінувати випали можливості і отримувати задоволення”.

В останніх чотирьох матчах “Сэйбрз” зіграли 1-2-1 і відстають від зони плей-офф на 11 очок. По шайбі у “Баффало” закинули Юхан Ларссон і Расмус Далін, а воротар Юнас Юханссон зробив 25 сейвів. У третьому періоді “Сэйбрз” перекидали суперника 15-5 і мали більшість за сім хвилин до кінця, але не змогли скористатися своїми шансами. Господарям не допоміг і капітан Джек Айкел, зіграв рекордні в кар’єрі 28:22.