УХЛ-Парі-Матч: «Дніпро» розгромив «Крижаних Вовків» з різницею в шість шайб

Сьогодні, 13 лютого, в Херсоні відбувся заключний поєдинок 34-го туру УХЛ-Парі-Матч. Місцевий «Дніпро» приймав на своєму майданчику київських «Крижаних Вовків ». Шість разів команди зустрічалися між собою в цьому сезоні, і кожен раз перемогу святкував «Дніпро». Два останні матчі, які відбулися в січні, і зовсім завершилися «сухими» ураженнями киян.

Вже на другій хвилині першого періоду Сергій Кузьмик, вдало зігравши на добиванні, вивів херсонців вперед. «Дніпро» повністю перехопив ініціативу, затиснувши киян в їх зоні і методично, раз по раз провівши атаки. Вихід Андрія Жвачкіна, добивання Олександра Каракулько, кидки з середньої та близької дистанції хокеїстів «Дніпра» – все це розбивалося про надійну гру воротаря киян Микити Петленка. Його неймовірні сейви для «щук» виявилися непередбачуваними.

Що стосується атак киян, то за весь перший відрізок воротар херсонців лише кілька разів вступав в гру після неважких кидків з середньої та дальньої дистанцій. Родзинкою поєдинку з точки зору гольової феєрії стала друга двадцятихвилинка матчу – вболівальники могли насолодитися 6 голами, забитих на дві команди.

Вже на 18 секунді Кирило Бєлоусов подвоїв рахунок в матчі, а через три хвилини Олександр Матерухін зробив рахунок 3:0. Ще через чотири хвилини, херсонці розіграли більшість 5х3 і Сергій Дорофєєв зробив рахунок 4:0. Здавалося, що гості посипалися, і в цьому поєдинку намічався черговий розгром. Але до честі супернику «щук», вони не здалися і зусиллями трійки Маландін – Шаманський – Гідуллін, змогли відквитати дві шайби. При тому, що одну з них кияни закинули в меншості. Але за 5 хвилин до перерви, Дмитро Чернишенко забив п’ятий гол херсонців – 5:2.

Останній, третій період матчу, запам’ятався не тільки ранньої шайбою Дениса Василенкова, ефектною шайбою Шибаєва в стилі «лакросс», сейвами Андрія Хапкова, який змінив Петленка в рамці «Крижаних Вовків», а й масовою бійкою на останній хвилині зустрічі.

Господарі, в кінцевому результаті, закинули ще три голи і довели рахунок поєдинку до розгромного – 8:2.

Після цієї перемоги, в активі «Дніпра» 69 очок і третє місце в таблиці. Хокеїсти «Вовків» на п’ятому місці. В їх активі 17 очок.

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 8:2 (1:0, 4:2, 3:0)

Шайби: 1:0
– Кузьмик (Афансьев – Коваленко), 1:24, 2:0 – Бєлоусов (Василенков – Чернишенко), 20:18, 3:0 – Матерухін (Пугачов – Петров), 23:48, 4:0 – Дорофєєв (Шибаєв – Матерухін), 27:55, 4:1 – Маландін (Шаманський – Гіндулін), 28:36, 4:2 – Гіндуллін (Шаманський – Маландін), 32:41, 5:2 – Чернишенко (Матерухін – Білоусов), 34:36, 6:2 – Василенков (Дорофєєв), 40:43, 7:2 – Каракулько (Шибаєв – Белоусов), 48:35, 8:2 – Шибаєв (Дорофєєв – Каракулько), 52:34.