Огляд 34-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч

Вчора, 13 лютого, завершився 34-й тур регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в рамках якого «Кременчук» в черговий раз розгромив харківський МХК «Динамо», «Донбас» взяв результативний реванш у «Білого Барса», а «Дніпро» у видовищному матчі обіграв «Крижаних Вовків».

«Донбас» – «Білий Барс» 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Тур в Дружківці почав місцевий «Донбас», який пробував взяти реванш за нещодавню поразку у «Білого Барса». Після програної зустрічі з рахунком 3:7 білоцерківцям, на цей матч донеччани вийшли більш ніж налаштованими на перемогу.

Однак, навіть не дивлячись на гострі випади від «Донбасу», протягом усього першого періоду «Білий Барс» не тільки стримував натиск супротивника, але і примудрявся ловити супротивника на контратаках. Незважаючи на це, рахунок першими під кінець періоду все ж відкрили донеччани зусиллями Олександра Васильєва.

Дійсно провальним для «Білого Барса» став другий період, в якому білоцерківці пропустили відразу 4 шайби від противника, а донеччани зняли питання про переможця матчу. У третьому періоді донецький клуб ще раз прошив ворота «барсів», встановивши остаточний рахунок 0:6 на табло і взявши реванш перед домашніми трибунами.

Варто відзначити, що форварди донеччан Владислав Волков та Олександр Васильєв записали на свій рахунок по дві шайби, а голкіпер Олексій Трифонов оформив перший шатаут в формі «Донбасу». Нагадаємо, що дубль Волкова також став дебютним у донецької формі для нападника.

«Кременчук» – МХК «Динамо» 14:1 (4:0, 3:1, 7:0)

Паралельно з матчем в Дружківці в Кременчуці місцеві «городяни» вдруге за п’ять днів грали проти харківського МХК «Динамо». Всі три періоди проходили за одним сценарієм. Різниця полягала лише в кількості закинутих шайб. Кременчужани активно йшли вперед, не даючи «динамівцям» можливості вийти зі своєї зони.

Громити «Динамо» кременчужани почали ще зі стартових хвилин першого періоду, закинувши в ворота харків’ян в цілому 14 шайб, на які гості смоли відповісти лише одним влучним кидком від Михайла Геворкяна. Відзначимо, що найбільш провальним для команди з Харкова став третій період, в якому «динамівці» пропустили 7 шайб.

Для «Кременчука» цей матч став визначною ще й тому, що друга шайба в матчі від Дмитра Орлова в ворота «Динамо» стала двохсотою для «городян» в цьому сезоні. Відзначимо, що «Кременчук» – перший клуб у поточному сезоні, який переступив цю позначку.

Відзначимо, що по ходу матчу форварди кременчужан Кирило Бондаренко і Володимир Чердак записали на свій рахунок по 5 очок, а їх партнери по команді Гліб Бондарук, Олексій Ворона, Микита Олійник і Іван Савченко заробили по 3 бали.

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 8:2 (1:0, 4:2, 3:0)

Заключний матч туру відбувся в Херсоні, де місцевий «Дніпро» розумів столичних «Крижаних Вовків». І навіть незважаючи на те, що «щуки» були явними фаворитами матчу, кияни змогли не тільки показати зуби, але і дуже боляче вкусити свого супротивника.

Результативна перевага в цьому поєдинку повністю залишилась на боці господарів майданчика – всього за 60 хвилин зустрічі «щуки» 8 разів прошили київські ворота, в більшості випадків навіть не випускаючи «Волков» з із зони. Результативно огризнувся кияни тільки в другому періоді, коли після пропущених 4 шайб відразу двічі відзначилася трійка Мадандін – Шаманський – Гіндулін, повернувши команду в гру.

Однак барвистим цей матч став навіть не через велику кількість голів і небезпечних моментів, а через видовищну бійки, яку влаштували команди під кінець матчу прямо біля воріт киян. Варто зазначити, що свою боксерську техніку продемонстрував і граючий президент клубу Андрій Хапков.

Відзначимо, що найрезультативніший захисник УХЛ в поточному сезоні Сергій Дорофєєв записав на свій рахунок 4 (1+3) результативних бали, а його партнери по команді Олександр Матерухін та Олександр Шибаєв заробили по 3 очки.

На даний момент турнірна таблиця четвертого сезону УХЛ-Парі-Матч виглядає таким чином: