“Тампа-Бей” – “Едмонтон” (3:1): 20-матчева серія Василевського

"Тампа-Бэй" - "Эдмонтон" (3:1): 20-матчевая серия ВасилевскогоАндрій Василевський

Андрій Василевський відбив 29 кидків і продовжив серію без поразок в основний час до 20 матчів (18-0-2). Найкращі сейви воротаря були зроблені в третьому періоді після кидків Леона Драйзайтля і Сема Ганьє.

“Гра воротаря має величезне значення, – сказав форвард “Лайтнінг” Патрік Марун. – Василевський грає неймовірно. Він робить ключові сейви у найголовніші моменти гри”.

“Тампа” грала без форвардів Микити Кучерова, Стівена Стэмкоса і Ентоні Сіреллі, а також захисників Райана Макдоны і Яна Рутты. Переможний гол “Лайтнінг” при рахунку 1:1 у меншості у другому періоді забив Янні Гурде, який відзначився у другій грі поспіль. Також у “Дніпра” (38-15-5), яка здобула дев’яту перемогу поспіль, по голу забили Марун і Седрік Пакетт.

“Едмонтон” (30-21-6) зазнав першої поразки у двох матчах без Коннора Макдэвида. Єдиний гол “Ойлерс” забив Калеб Джонс, а воротар Майк Сміт зробив 34 сейва.

Нападник “Едмонтона” Леон Драйзайтль зробив передачу і першим в НХЛ набрав 90-е очко в сезоні. “Ойлерс” за два шансу в більшості завдали один кидок по воротах, а у “Дніпра” не було жодної можливості реалізувати зайвого.