“Баффало” – “Коламбус” (4:3 от): тріумфальне повернення Олофссон

"Баффало" - "Коламбус" (4:3 ОТ): триумфальное возвращение ОлофссонаВіктор Олофссон

Дубль Віктора Олофссон, що повернувся в склад після 15 пропущених матчів, приніс “Баффало” перемогу в овертаймі. На рахунку шведського форварда також вирішальна шайба в овертаймі. Також у складі “Сэйбрз” (26-24-8) голом і двома передачами відзначився Джек Айкел, а воротар Картер Хаттон відбив 28 кидків.

“Здорово було повернутися, – сказав Олофссон. – У перші кілька періодів я відчував себе неважливо, але потім намацав свою гру. Ці шість тижнів були складними. Я був трохи заржавевшим, але радий тому, як закінчилася гра”.

“Коламбус” (26-24-8) домігся одного очка завдяки голу Маркуса Нутиваары за 1:13 до кінця третього періоду, але програв утретє поспіль. Воротар “Блю Джекетс” Матісс Кивленикс зробив 23 сейва. Також у гостей по шайбі закинули Нэйтан Гербі (з передачі Владислава Гаврикова) і Бун Дженнер. “Мундири” на одне очко відстають від “Айлендерс” у боротьбі за третє місце Столичного дивізіону.