“Колорадо” – “Вашингтон” (2:3): Овечкін не забив, але “Кепси” перемогли

"Колорадо" - "Вашингтон" (2:3): Овечкин не забил, но "Кэпс" победилиТому Вілсон

Олександр Овечкін втретє поспіль не зміг закинути жодної шайби і залишився в двох кроках від позначки в 700 голів, але “Вашингтон” (37-17-5) зміг здобути вольову перемогу. “Колорадо” забив два голи у першому періоді (Андре Бураковски і Мікко Рантанен), але потім “Кепіталз” закинули три шайби поспіль – відзначилися Ніклас Бэкстрем, Тому Вілсон і Ти-Джей Оші (за 2:04 до кінця третього періоду).

Воротар Брейден Холтбі зробив 31 сейв і допоміг “Вашингтону” на відстань п’яти очок відірватися від “Піттсбурга” в боротьбі за лідерство в Столичному дивізіоні.

Для “Колорадо” (33-17-6) поразка стала першим за шість матчів. Воротар Філіп Грубауэр зробив 35 сейвів. “Евеланш” займають друге місце в Центральному дивізіоні і Західної конференції, на два очки відстаючи від “Сент-Луїса” при одній грі в запасі.