“Оттава” – “Баффало” (7:4): дубль Анісімова, гол Намєстникова

"Оттава" - "Баффало" (7:4): дубль Анисимова, гол НаместниковаАртем Анісімов і Микита Зайцев

“Оттава” пропустила перші два голи від захисника “Баффало” Брендона Монтура, але в кінці першого періоду за 3:29 закинула чотири шайби і проклала собі шлях до вольової перемоги. Дві з них на рахунку Артема Анісімова, ще одна – у відзначився у меншості Владислава Намєстникова. З чотирма голами в меншості Намісників ділить перше місце в лізі з партнером по команді Крісом Тірні і форвардом “Флайєрс” Кевіном Хэйзом.

“Оттава” (21-28-11) здобула третю перемогу в чотирьох матчах. Двома голами та двома передачами у господарів також відзначився Жан-Габріель Пажо, який є одним з претендентів на обмін до дедлайну 24 лютого. “Сенаторз” грали без захисника Ділана Димело, у вівторок обменянного у “Вінніпег” на вибір в третьому раунді драфта-2020.

“Баффало” (27-25-8) не зміг продовжити переможну серію до чотирьох матчів. Воротар Картер Хаттон пропустив шість шайб з 39 кидків.

“Хокей – куражна гра, і у нас він був у перші 10 хвилин… Але потім раптом зник. Дуже прикро”, – сказав форвард “Сэйбрз” Кайл Окпосо.