“Кароліна” викликала двох воротарів з АХЛ

"Каролина" вызвала двух вратарей из АХЛГолкіпер “Кароліни” Алекс Неделькович

У неділю “Кароліна Харрікейнз” викликала з АХЛ воротарів Алекса Недельковича і Антона Форсберга.

Голкіпери Джеймс Раймер і Петро Мразек травмувалися в суботньому матчі проти “Торонто Мейпл Ліфс”, в якому “Харрікейнз” здобули перемогу з рахунком 6:3. Раймер отримав пошкодження в першому періоді, зіткнувшись зі своїм захисником Джейкобом Славіним, якого штовхнув нападник “Торонто” Зак Хаймэн. Мразек був змушений покинути майданчик у другому періоді після того, як він вийшов далеко з воріт, щоб зупинити шайбу, і в нього врізався форвард “Мейпл Ліфс” Кайл Кліффорд.

Тренер “Кароліни” Рід Бриндамор повідомив, що Раймеру доведеться пропустити “певний час”. Поки немає ніяких новин про стан здоров’я Мразека.

Раймер відобразив один кидок у матчі, зігравши трохи більше шести хвилин, а Мразек впорався з 14 кидками з 15. “Кароліна” догравала матч з 42-річним третім голкіпером Девідом Ейрс. Він парирував вісім кидків з десяти і записав на свій рахунок перемогу в першому матчі НХЛ.

Неделькович зіграв 28 матчів у АХЛ в цьому сезоні: 15-10-2, КН (середня кількість пропущених шайб за зустріч) – 2,51, ПРО (відсоток відбитих кидків) – 90,5%, чотири гри на нуль. Форсберг провів на один матч менше: 15-9-2, КН – 2,95, ПРО – 90,5%.

Наступний матч “Кароліни” (34-20-6) відбудеться у вівторок, середу, 03:00 мск) проти “Даллас Старз”. Зараз команда бореться за сьоме місце в Східній конференції з “Нью-Йорк Айлендерс” і “Коламбус Блю Джекетс”.

На рахунку Реймера в нинішньому чемпіонаті 25 матчів (23 в якості основного воротаря): 14-6-2, КН – 2,66, ПРО – 91,4%, три гри на нуль. Мразек грав частіше: 39 матчів (37 в якості основного голкіпера), 20-16-2, КН – 2,71, ПРО – 90,4%, три гри на нуль.