“Лос-Анджелес” – “Піттсбург” (2:1): “Пінгвінз” знову програли

"Лос-Анджелес" - "Питтсбург" (2:1): "Пингвинз" снова проигралиПатрік Марло

“Піттсбург” (37-19-6) зазнав четвертої поразки поспіль і залишився в чотирьох очках від лідера Столичного дивізіону “Вашингтона”. За “Пінгвінз” дебютували придбані в понеділок у різних обмінах Патрік Марло, Конор Ширина і Еван Родрігес, а єдиний гол у третьому періоді за рахунку 0:2 забив Брайан Раст. Йому асистував Євген Малкін, який проводив 900-й матч в НХЛ. Він став 13-м росіянином і третім гравцем “Пінгвінз”, що подолав цей рубіж, а також вийшов на 67-е місце в історії ліги по результативності (1065). Він зрівнявся з Кітом Ткачуком і залишив позаду Рея Уїтні.

“Лос-Анджелес” (23-35-6) здобув другу перемогу за чотири матчі завдяки голам Блейка Лизотта і Тревора Льюїса, а також 35 сэйвам Келвіна Петерсена.

В кінці першого періоду Сідні Кросбі вважав, що зрівняв рахунок, але повтор показав, що шайба не перетнула лінію воріт. Голкіпер “Пінгвінз” Трістан Джарри відбив 20 кидків з 22.