УХЛ-Парі-Матч: «Донбас» обіграв МХК «Динамо» з різницею в десять шайб і посів друге місце в регулярному чемпіонаті

Сьогодні, 29 лютого, в Дружківці відбувся другий поєдинок 39-го туру УХЛ-Парі-Матч між командами «Донбас» і МХК «Динамо». У нинішньому сезоні всі 7 очних зустрічей закінчувалися перемогою донеччан з різницею шайб 83:2. Восьма зустріч також завершилася перемогою «Донбасу», але на відміну від попередніх матчів, харків’янам вдалося забити за раз аж три голи.

Вся гра проходила за одним і тим же сценарієм – господарі закидали, скільки хотіли, а гості – скільки змогли. Вже на 4 хвилині на табло вже горів рахунок 2:0 на користь «Донбасу». Точними кидками відзначилися Віктор Захаров і Ілля Коренчук. Господарі продовжували насідати на ворота гостей, не даючи тим вийти зі своєї зони. На 13 хвилині донеччани розіграли блискучу комбінацію, яку завершив голом Владислав Волков – 3:0.

Вже через дві хвилини харків’яни змогли розмочити рахунок -удачно підставив свою ключку під удар Євген Абаджян – 3:1 Гості могли закинути ще і другу шайбу, але воротар «Донбасу» Богдан Дьяченко зіграв вище всяких похвал і відбив її.

У другому періоді «Донбас» повністю переграв «динамівців», забивши їм шість сухих голів. У цьому відрізку часу, харків’яни не рішуче діяли попереду, за рахунок чого донеччани швидко гасили небезпеку біля своїх воріт і стрімко атакували гостей.

У заключній «двадцятихвилинці» обидві команди продемонстрували атакуючий хокей на зустрічних курсах. Як наслідок, вболівальники на арені «Альтаїр» стали свідками ще шести шайб, серед яких – дві на рахунку гостей (Федоров і Кашевко). У «Донбасу» відзначилися: Костиков, Мазур, Васильєв і Волков.

Фінальна сирена матчу зафіксувала на табло рахунок 13:3 на користь «Донбасу».

Після 39 зіграних матчів, донеччани набрали 92 очки і остаточно завоювали друге місце в турнірній таблиці. Лідер чемпіонату «Кременчук» посів перше місце, набравши 96 очок.

«Донбас» – МХК «Динамо» 13:3 (3:1, 6:0, 4:2)

Шайби: 1:0
– Захаров (Пангелов-Юлдашев – Подзіньш), 3:31, 2:0 – Коренчук (Мільохін), 3:47, 3:0 – Волков (Карамнов – Шишлянніков), 12:38 3:1 – Абаджян (Лісін – Борисов), 14:38 4:1 – Пангелов-Юлдашев (Разумов – Мазур), 22:32 5:1 – Колесніковс (Подзіньш), 23:19, 6:1 – Подзіньш (Захаров) , 27:17, 7:1 – Шишлянніков (Волков), 28:55, 8:1 – Шишлянніков (Волков), 32:50, 9:1 – Подзіньш (Васильєв – Яковлєв), 34:11, 10:1 – Костиков (Захаров – Подзіньш), 49: 57, 11: 1 – Мазур (Пангелов-Юлдашев – Карпенко), 53:18, 11: 2 – Федоров (Праведний), 53:49, 12:2 – Васильєв (Коренчук – Яковлєв ), 55:01, 13:2 – Волков (Карамнов – Колесніковс), 58:29, 13:3 – Кашевко, 59:52.

Донбас: Дьяченко (Качула); Яковлєв – Сильницький, Колесніковс -, Григор’єв – Пангелов-Юлдашев (А); Мільохін – Васильєв – Коренчук (А), Шишлянніков – Карамнов – Волков, Мазур – Карпенко – Разумов, Подзіньш – Захаров (К) – Костіков.

МХК Динамо: В’язовов (Шевчук); Наливайко (А) – Фірсов (К), Лісін – Панков, Савченко – Трапезников, Шуба – Бутенко; Геворкян (А) – Свищев – Абаджян, Панов – Борисов – Дурдиєв, Федоров – Праведний – Кашевко, Харін – Черноморченко.