УХЛ-Парі-Матч: «Кременчук» нещадно розгромив «Крижаних Вовків» і забезпечив собі перше місце в регулярному чемпіонаті

Сьогодні, 29 лютого, в Кременчуці стартував 39 тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч. В рамках першого матчу передостаннього туру регулярного чемпіонату зустрілися лідер турнірної таблиці «Кременчук» та столичні «Крижані Вовки».

Своє лідерство кременчужани довели ще за перші 20 хвилин зустрічі. Всього в першому періоді “городяни” тричі відзначилися у воротах Микити Петленка (закидали Дмитро Орлов, Тимур Гриценко і Микола Кисельов), відразу показавши, що три очки в цьому матчі залишаться в Кременчуці. Однак, в першому періоді варто віддати належне захисту і голкіперу киян, які впевнено тримали оборону перші 10 хвилин матчу.

У другому періоді «Кременчук» не зменшив результативні обороти і повністю нав’язав свою гру противнику. Більш того, господарі майданчика за наступні 20 хвилин зловили гольовий кураж і довели рахунок до розгромних 11:0. Таким чином, у другій двадцятихвилинці відзначилися: Созонов, Гриценко, Бондарук, Ворона, Бондаренко і Орлов. Найбільш провальними для столичного клубу стали дві хвилини в середині періоду, коли команда з Києва пропустила поспіль 4 шайби.

У заключному відрізку зустрічі команди знизили швидкості своїх атак, граючи більше за рахунком. Кияни намагалися закинути шайбу престижу, а “городяни”, хоч і не так часто атакували ворота «Вовків», але вміло користувалися своїми моментами. Під кінець матчу старання «Вовків» все ж виправдалися, і вони зуміли розмочити рахунок – єдину шайбу киян в матчі записав Микола Дворник.

Таким чином, до кінця матчу у воротах гостей виявилося ще три шайби, а фінальна сирена зафіксувала рахунок 14:1 на табло. По ходу цього матчу форвард кременчужан Дмитро Орлов оформив покер, а його партнери по команді Гліб Бондарук, Олексій Ворона і Тимур Гриценко записали на свій рахунок по дублю.

Відзначимо, що ця перемога достроково забезпечила «Кременчук» перше місце в регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги – Парі-Матч.

«Кременчук» – «Крижані Вовки» 14:1 (3:0, 8:0, 4:1)

Шайби: 1:0 Орлов (Хрішпенц, Созонов), 9:27; 2:0 Гриценко (Грицьких, Толстушко), 13:52; 3:0 Кисельов (Бондарук, Бабрусьов, – більш), 18:19; 4:0 Созонов (Орлов, Хрішпенц, – більш.), 21:54; 5:0 Гриценко (Ворона, Толстушко), 22:38; 6:0 Бондарук (Кисельов, Бабрусьов), 24:59; 7:0 Орлов (Пукс), 25:16; 8:0 Ворона (Гриценко, Грицьких), 25:44; 9:0 Бондаренко (Олійник, Чердак), 26:12; 10:0 Бондарук (Кисельов, Серанов), 26:52; 11:0 Орлов (Пукс, Созонов), 27:20; 12:0 Орлов (Созонов), 49:16; 12:1 Дворник (Шабанов, Мікульчик, – меньш), 54:41; 13:1 Олійник (Бабрусьов, Варава), 59:09; 14:1 Чердак (Олійник, Бондаренко), 59:41.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов – Григорян, Хрішпенц – Александров, Грицьких – Толстушко, Варава – Бойових; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Созонов – Пукс (А) – Орлов, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Чердак – Олійник – Бондаренко.

Крижані Вовки: Петленко (Романов); Воронін (А) – Жигалов, Овчинніков – Сисак, Еунг – Федосов; Мікульчик – Чуйков – Алдамжаров, Удовиченко – Шаманський (А) – Маландін, Шабанов – Дворник (К) – Гіндуллін, Шапіро – Андрющенко – Савицький.