“Філадельфія” – “Рейнджерс” (5:2): “Нью-Йорк” програв і втратив Крайдера

"Филадельфия" - "Рейнджерс" (5:2): "Нью-Йорк" проиграл и потерял КрайдераМайерс і Ворачек

Чотири передачі Якуба Ворачека допомогли “Філадельфії” (37-20-7) здобути п’яту поспіль перемогу і вийти на друге місце Столичного дивізіону, залишивши позаду “Піттсбург”. Лідируючий “Вашингтон” знаходиться на відстані трьох очок. Двома голами у “Флайєрс” відзначився Клод Жиру, Шон Кутюр’є набрав 2 (1+1) очки, а воротар Картер Харт відбив 26 кидків.

“Лідери сьогодні були на висоті, – сказав тренер “Флайєрс” Ален Віньо. – Вони проявили себе, зіграли класний матч і використовували помилки суперника”.

“Рейнджерс” (35-25-4) вийшли вперед на початку першого періоду, але потім пропустили п’ять разів поспіль і не змогли продовжити переможну серію до шести зустрічей. Також вони вперше за 10 матчів програли в гостях. Хороша для них новина в тому, що найближчі конкуренти за місце в плей-офф – “Кароліна” і “Коламбус” – теж програли. Погана – через тріщини в стопі вибув нападник Кріс Крайдер, який отримав травму на восьмій хвилині першого періоду.

“Важка втрата, – сказав форвард “Рейнджерс” Міка Зибанежад. – Навіть не знаю, як це висловити, тому що він ключовий гравець, лідер в роздягальні і на льоду, не тільки для нашого ланки, але і для всієї команди. Дуже прикро”.

По голу у гостей забили Еспер Фаст і Бретт Хауден, а Олександр Георгієв відбив 35 кидків. Артемій Панарін відзначився передачею, продовжив результативну серію до 12 матчів і набрав 88-е очко в сезоні, що стало його новим особистим рекордом в НХЛ.

“Було відчуття, що у нас сьогодні просто не вистачило сил, – сказав Георгієв, чия команда грала другий день поспіль. – Я не шукаю виправдань, але проти такої гарної команди важко грати на другий день. Переломний момент сьогодні був у другому періоді”.