“Нешвілл” – “Даллас” (2:0) – Обидва голи “Нешвілла” забив Віктор Арвідссон з передач Філіпа Форсберга.

"Нэшвилл" - "Даллас" (2:0): Оба гола "Нэшвилла" забил Виктор Арвидссон с передач Филипа Форсберга.Віктор Арвідссон

“Старз” зайняла 29-е місце в регулярному сезоні по забитим голам, і після майже п’яти місяців перерви проблема нікуди не поділася. “Даллас” не зміг пробити Юсе Саросу і Пекку Рінне, зробили 25 сейвів, а також не реалізував жодного з трьох шансів у більшості.

Обидва голи “Нешвілла” (в першому і другому періодах) забив Віктор Арвідссон з передач Філіпа Форсберга.

Воротарська ситуація в “Предаторз” залишилася невизначеною. На кого зроблять ставку в серії з “Арізоною”? На добре проявив себе Саросу або досвідченого Рінне, з 2010 року не пропустив жодної гри команди в плей-офф з 89.

“У нас є два воротарі, які здатні допомагати нам вигравати, і приємно, що вони обидва зіграли добре, – сказав тренер “Хижаків” Джон Хайнс. – Ми візьмемо день на роздуми і приймемо рішення в неділю”.

У першому ланці “Нешвілла” возз’єдналися Арвідссон, Форсберг і Райан Джохансен. У регулярному сезоні вони провели разом лише 124 хвилини після 523 хвилин роком раніше.

“Даллас” грав без форварда Тайлера Сегіна, який повинен бути готовий до кваліфікаційних матчів. Першу половину зустрічі у воротах “Старз” провів Бен Бішоп, зробив 16 сейвів з 18 кидків. Замінив його Антон Худобин відбив всі дев’ять кидків. З кінця першого періоду “Даллас” грав без форварда Ендрю Когліано.

“Нам потрібно попрацювати над деякими компонентами, – сказав капітан “Далласа” Джеймі Бенн. – Ми подивимося на них, а тренери зроблять розбір. Реальна гра починається в понеділок. Ми візьмемо хороше і попрацюємо над поганим”.