“Вінніпег” – “Калгарі” (2:6):”Калгарі” реалізував три шансу в більшості з чотирьох і вийшов вперед у серії.

"Виннипег" - "Калгари" (2:6):"Калгари" реализовал три шанса в большинстве из четырех и вышел вперед в серии. Кем Тэлбо і Шон Монахан

“Калгарі” реалізував три шансу в більшості з чотирьох і вийшов вперед у серії. Команди, які вигравали третій матч серії до трьох перемог при рахунку 1-1 проходили далі в 21 випадком з 28 (75 відсотків). А також у 14 випадках з 16 в період 1980-86 років. Четвертий матч між суперниками відбудеться в Едмонтоні в четвер .

Найрезультативнішим гравцем “Калгарі” став Шон Монахан, який забив гол і зробив дві передачі, а Еліас Ліндхольм, Джонні Годро і Мікаель Бэклунд набрала по 2 (1+1) очки. Воротар “Флеймс” Кем Тэлбо відбив 33 кидка.

“Вінніпег” у другій грі поспіль грав без форвардів Марка Шайфли, Патріка Лайні і Мейсона Епплтона, кожен з яких отримав травму в дебютному матчі серії. А з 14-ї хвилини другого періоду до числа травмованих приєднався Матьє Перро.

“Сьогодні ми показали справжню командну гру, – сказав форвард “Калгарі” Меттью Ткачак, який забив четвертий гол “Флеймс”. – Забили хлопці, які повинні були це зробити. Воротар зробив сейви, яких від нього чекали. Сьогодні була командна перемога. Не було жодної людини, хто б не грав добре”.

“Джетс” почали матч вдало, відкривши рахунок на 11-й хвилині першого періоду, коли після шикарного пасу Дмитра Куликова з-за воріт Микола Елерс вискочив “один на один” і переграв Телбота. Але наступні три голи забили “Флеймс”, в тому числі Ліндхольм, зрівняв рахунок вже через 18 секунд.

У другому періоді за рахунку 1:3 Ендрю Копп скоротив відставання “Джетс” до однієї шайби, але реальних шансів повернутися в гру “Вінніпега” не було. “Калгарі” знову відзначив трьома пострілами.

Всього в серії “Флеймс” забили п’ять голів в більшості і один в меншості. При цьому у другому матчі вони не скористалися зайвим разу з шести спроб.

Воротар “Вінніпега” Коннор Хеллебак закінчив матч з 26 сэйвами. Телбот відбив 34 кидка.