“Філадельфія” – “Монреаль” (2:1):Голи Ворачека і Фарабі принесли “Філадельфії” перемогу в першому матчі серії з “Монреалем”.

"Филадельфия" - "Монреаль" (2:1):Голы Ворачека и Фараби принесли "Филадельфии" победу в первом матче серии с "Монреалем".Джоэд Фарабі

Голи Якуба Ворачека і Джоела Фарабі, а також 27 сейвів Картера Харта принесли “Філадельфії” перемогу в першому матчі серії з “Монреалем”. Єдиний гол “Канадієнс” забив Ши Вебер, а Кері Прайс відбив 29 кидків.

Команди, які виграли перший матч у серії до чотирьох перемог, проходили далі у 68,6% випадків (478 з 679). Другий матч серії пройде в п’ятницю в Торонто.

Як і очікувалося, зустріч суперників перетворилася на дуель воротарів. У першому раунді гору взяв Харт, якому 13 серпня виповнюється 22 роки. Кумир його юності Прайс теж був хороший, але просто “Флайєрс” використовували на один момент більше.

Ворачек відкрив рахунок на дев’ятій хвилині першого періоду, реалізувавши більшість (всього за матч їх у “Флайєрс” було три). Спочатку гол була записана на Івана Проворова, для якого він став би першим в кар’єрі в плей-офф, але потім переписана на Ворачека, що стояв перед воротами.

Якщо в першому періоді перевагою володіла “Філадельфія” (11-5 за кидками), то в другому ініціатива перейшла до “Монреалю” (17-7). Хоча у “Льотчиків” був один супермомент, але після кидка Скотта Лотона в упор Прайс в падінні ключкою запобіг взяття воріт. Але гол Уэбера на 15-й хвилині в єдиному за матч більшості “Канадієнс” став логічним розвитком подій. У серії з “Піттсбургом” команда Клода Жульєна не реалізувала жодного з 12 шансів.

Якщо в першому періоді перевагою володіла “Філадельфія” (11-5 за кидками), то в другому ініціатива перейшла до “Монреалю” (17-7). Тому гол Уэбера на 15-й хвилині в єдиному за матч більшості “Канадієнс” став логічним розвитком подій. У “Льотчиків” був один супермомент, але після кидка Скотта Лотона в упор Прайс в падінні ключкою запобіг взяття воріт.

Однак нічийний рахунок зберігався всього 16 секунд. Фарабі вивів “Флайєрс” вперед, добивши шайбу з близької відстані після кидка Тревіса Санхайма.

У третьому періоді шанси відзначитися були у обох команд, але рахунок залишився незмінним.