“Кароліна” – “Бостон” (1:3): “Брюїнз” виграли без Раска і Пастрняка

"Каролина" - "Бостон" (1:3): "Брюинз" выиграли без Раска и ПастрнякаХалак в матчі №3

Голи Чарлі Койла, Шона Кюрали і Бреда Маршана, а також 29 сейвів Ярослава Халака принесли “Бостону” перемогу над “Кароліною” в третьому матчі серії першого раунду плей-офф Кубка Стенлі. Єдиний гол “Харрікейнз” забив Ніно Нідеррайтер, а Петро Мразек зробив 36 сейвів.

Четвертий матч серії відбудеться в понеділок (вівторок, 3:00 мск) в Торонто, який є хаб-містом для команд Східної конференції. Переможець третього матчу при рахунку в серії 1-1 вигравав всю серію в 67% випадків (215 із 321).

Зустріч почалася з видалення Маршана на 12-й секунді, що зумовило протягом першого періоду. “Кароліна” володіла серйозною перевагою, перебросала суперника 15-7, Тейво Теравяйнен потрапляв у дві штанги, але ближче до перерви “Бостон” вирівняв ситуацію. Сталося це після подвійного малого штрафу Тревора ван Римсдайка. “Брюїнз” використали свій шанс через 14 секунд після відновлення гри. Після кидка Маршана шайба влучила у штангу, а потім з літа її у ворота бейсбольному добив Койл.

“Бостон”, який грав без вирішив поїхати до сім’ї Туукки Раска і травмованого форварда Давида Пастрняка, провів вражаючий період. І лише велике везіння і надійна гра Мразека дозволили “Харрікейнз” піти на перерву з мінімальним відставанням. Одним з найнебезпечніших гравців “Бостона” був Давид Крейчі, а “Урагани” відповіли ударом у поперечину після кидка Себастьяна Агв. У другому періоді перевага “Брюїнз” за кидками склало 20-8, а за небезпечними моментами 12-5 (після 0-3 в перші 20 хвилин).

Третій період “Брюїнз” теж почали з гола. Кюрали відзначився в меншості з передачі Койла. “Ураганів” треба було відіграватися, але в них мало що виходило. І все ж п’яте за рахунком більшість принесло їм успіх. Халак невдало виніс шайбу з-за воріт, її рукою перехопив Ніно Нідеррайтер і вразив порожні ворота.

На відіграш у “Харрікейнз” було 13 з половиною хвилин, але реальних шансів забити в них майже не було. До всіх бід, за чотири хвилини до кінця травму отримав Андрій Свєчніков, ніяково впав після єдиноборства з Здено Харою. Російський форвард залишав лід за допомогою партнерів, не спираючись на праву ногу.

“Зараз дуже складно, тому що хлопець отримав травму, яка виглядала дуже погано, – сказав тренер “Кароліни” Рід Бриндамор відразу після гри. – Зараз у моїй голові такі думки. Мені дуже його шкода. Якщо чесно, мені навіть не хочеться говорити ні про що інше”.

Крапку в матчі поставив Маршан, який вразив порожні ворота за 31 секунду до кінця.

“Халак – популярний хлопець, всі знають про його здібності, – сказав тренер “Бостона” Брюс Кессіді, коментуючи ситуацію з від’їздом Раска. – Можливо, настала його черга зробити щось помітне. Можливо, це рік Халака. Туукка здорово грав в тому році. Зараз же ми навіть можемо об’єднатися навколо цього”.

Російський фактор: Свєчніков грав у трійці з Вінсентом Трочеком і Мартіном Некашем. Він провів на льоду 16:18, завдав два кидки в площину воріт і застосував п’ять силових прийомів.