Свєчніков отримав травму і не дограв матч

Свечников получил травму и не доиграл матчТравма Андрія Свєчнікова

Нападник “Кароліна Харрікейнз” Андрій Свєчніков отримав травму в кінці третього періоду третього матчі серії першого раунду плей-офф Кубка Стенлі проти “Бостон Брюїнз” (1:3) на Scotiabank Arena в Торонто.

Свєчніков впав поблизу чужих воріт після єдиноборства з захисником “Брюїнз” Здено Харою і, судячи з усього, підвернув коліно. Він пішов з льоду за 4:38 до кінця третього періоду за допомогою партнерів.

Після закінчення матчу новин про його стан не надходило.

“Я знаю, що зараз його оглядають, – сказав тренер Рід Бриндамор. – Звичайно, виглядало не дуже добре. Він ніяково впав. Пізніше ми будемо знати більше”.

Згідно з правилами Плану відновлення сезону, командам не дозволено повідомляти подробиці травми або хвороби гравця.

За 15:58 на льоду Свєчніков завдав два кидки по воротах і застосував п’ять силових прийомів. 20-річний форвард грав у другому ланці з Вінсентом Трочеком і Мартіном Некашем.

В серії до чотирьох перемог “Брюїнз” ведуть з рахунком 2-1. Четвертий матч відбудеться в понеділок в Торонто, який є хаб-містом для команд Східної конференції.

На питання, як “Харрікейнз” можуть проявити себе в четвертому матчі, Бриндамор сказав, що на даний момент йому складно думати про це з-за того Свечніковим.

“Зараз дуже важко сказати, тому що хлопець отримав травму, яка виглядала дуже погано, – сказав він. – Зараз у моїй голові думки тільки про це. Мені дуже його шкода. Якщо чесно, мені навіть не хочеться говорити ні про що інше”.

У шести матчах плей-офф Свєчніков набрав 7 (4+3) очок, в тому числі 5 (3+2) балів у кваліфікаційній серії проти “Нью-Йорк Рейнджерс” (3-0). У першій грі проти “Бостона” Свєчніков очок не набрав, але в другий, яку “Харрікейнз” виграли 3:2, забив гол і зробив передачу.

У 68 матчах свого другого сезону в НХЛ Свєчніков посів третє місце в команді по результативності, набравши 61 (24+37) очко. Попереду нього були тільки нападники Себастьян Агв (66) і Тейво Теравайнен (63).

Нападник “Кароліни” Джастін Вільямс сказав, що не бачив Свєчнікова у роздягальні після матчу.