“Ванкувер” – “Сент-Луїс” (2:3 от): “Блюз” залишилися в грі

"Ванкувер" - "Сент-Луис" (2:3 ОТ): "Блюз" остались в игреГол Шенна

Гол Брэйдена Шенна на 16-й хвилині овертайму приніс “Сент-Луїсу” перемогу над “Ванкувером” і дозволив скоротити відставання у серії 1-2. Також по шайбі у “Блюз” закинули Джастін Фолк і Давид Перон, а Джейк Аллен зробив 39 сейвів.

Четвертий матч серії відбудеться в понеділок (вівторок, 5:30 мск) в Едмонтоні.

“Сент-Луїс” після двох поразок зробив ряд змін у складі. По-перше, місце у воротах зайняв Аллен, який не завжди впевнено грав Джордана Биннингтона. По-друге, до складу не потрапили Володимир Тарасенко та Олександр Стін. Не було на льоду та Івана Барбашева, чия поява можливо в п’ятій зустрічі.

Перший період став для “Блюз” кращим в серії. “Сент-Луїс” здорово діяв в чужій зоні, зумів зіграти дисципліновано (одне порушення), мав небезпечні моменти, але просто не зміг їх реалізувати.

Однак на першій же хвилині другого періоду плутанина на лавці призвела до порушення чисельного складу. Покарання послідувало негайно. Джей-Ти Міллер з передачі Еліаса Петтерссона відкрив рахунок, реалізувавши шосте більшість “Кенакс” в серії (з 11 шансів).

“Блюз”, до їх честі, не були зломлені і змогли забити двічі поспіль. На дев’ятій хвилині рахунок зрівняв Фолк, а за дві хвилини до перерви четвертий гол у плей-офф забив Перон. Однак замість того, щоб піти на перерву ведучи в рахунку, “Сент-Луїс” пропустив атаку. Петтерссон красиво обдурив захисника і влучно кинув у верхній ближній кут з дзвоном від штанги.

У третьому періоді “Блюз” знову були активнішими, переграли суперника по гольовим моментам (4-1), а рівно за дві хвилини до кінця отримали право на своє перше більшість у матчі. Проте не змогли завдати жодного кидка і зустріч перейшла в овертайм. Там шанси були в обох суперників. “Сент-Луїс” не реалізував ще одна більшість, знову жодного разу не кинувши по воротах, але команду врятував Шенн, втік на побачення з [l]Маркстремом[/l] і переграв його. Воротар “Ванкувера” завершив гру з 46 сэйвами.