«Сокіл» всуху обіграв «Дніпро» і здобув четверту перемогу поспіль

Сьогодні, 26 грудня, матчем між херсонським «Дніпром» і київським «Соколом» стартував 21-й тур регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч.

Явно активніше перший період провів «Сокіл», заволодівши перевагою вже на п’ятій хвилині матчу. Гончаренко закинув третю шайбу в сезоні і відкрив рахунок в матчі. До кінця першого періоду «Дніпро» “горів” 0:3 – ще по шайбі закинули Рубан і Гильманов, забезпечивши «Соколу» комфортну перевагу перед першою перервою.

У другій двадцятихвилинці “щуки” більш злагоджено діяли в обороні і стали агресивнішими атакувати, але відіграти хоча б одну пропущену шайбу в другому періоді у них так і не вдалося, а на перерву клуби пішли з таким же рахунком – 0:3.

У третьому відрізку зустрічі вболівальники також не побачили закинутих шайб. Херсонці всі сили кинули на те, щоб відігратися і зробити другий вольовий камбек поспіль, але «Сокіл» не дозволив “щукам” часто турбувати Кубрицького і допомогли записати своєму голкіперу четвертий “сухар” в поточному розіграші УХЛ Паріматч.

Таким чином «Сокіл» оформив четверту перемогу поспіль, а «Дніпро» поступився у другому домашньому матчі поспіль.

«Дніпро» – «Сокіл» 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)

Шайби: 0:1
Гончаренко (Кузьменко, Сиротенко, 5:10; 0:2 Рубан (Міхнов, Голубич), 13:02; 0:3 Гильманов (Гончаренко, Смирнов), 17:38;

Дніпро: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Ратушний, Білоусов – Декало, Афанасьєв (К) – Матусевич, Мельник – Ніконов; Швецов – Гасніков (А) – Вишняков, Янішевський (А) – Крисанов – Воробйов, Панасенко – Чернишенко – Каракулько, Целогородцев – Брага – Тимченко.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Бєлінський, Васильєв – Коржілецкій; Рубан – Кузьменко – Міхнов (А), Морозов (К) – Ступак – Павленко, Гильманов – Смирнов – Середницький, Гончаренко – Панченко – Сиротенко.