День вдалих буллітів для «Сокола» і «Білого Барса»: Огляд 22-го туру УХЛ Паріматч

Вчора, 29 грудня, завершився розіграш 22-го туру чемпіонату УХЛ Паріматч, в рамках якого «Сокіл» в серії післяматчевих кидків обіграв «Донбас», «Дніпро» мінімально здолав «Крижаних Вовків», «Білий Барс» дотиснув «Маріуполь» по буллітам і залишив останнє місце в таблиці, а шайба Тютченка принесла «Кременчук» перемогу над «Краматорськом» в овертаймі.

«Донбас» – «Сокіл» 4:5 ПБ (0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 0:1)

Дуже яскравий матч під завершення 2020 року видали «Донбас» і «Сокіл», подарувавши глядачам напруження емоцій і тримаючи інтригу аж до серії післяматчевих кидків.

Впевненіше матч почали “соколята”, закинувши швидку шайбу і вигравши перший період. Наступні 40 хвилин почалися “гойдалки” – команди по черзі обмінювалися закинутими шайбами, закінчивши основний час з рахунком 4:4. Варто зазначити, що аж до останньої хвилини матчу «Сокіл» вів у рахунку 4:3 і вже сподівався на перемогу в основний час, але шайба Пангелова-Юлдашева за 40 секунд до кінця періоду перевела матч в овертайм.

В овертаймі попри велику кількість моментів, що з одного, що з іншого боку, реалізувати їх так і не вдалося, що означало серію булітів. У серії післяматчевих кидків кияни реалізували 2 своїх кидка проти 0 донеччан і записали на свій рахунок другу перемогу над «Донбасом» в сезоні. Відзначимо, що переможний буліт на свій рахунок записав форвард киян Павленко.

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)

І хоч київський клуб почав поєдинок активніше своїх супротивників, однак першими двічі відзначилися саме “щуки”. «Вовки» зуміли відіграти одну шайбу ще до першої сирени, а потім команди двічі обмінялися закинутими шайбами.

У заключній двадцятихвилинці гостям так і не вдалося переломити хід гри. Команди закинули по шайбі і завершили зустріч з рахунком 5:4 на користь «Дніпра».

Варто відзначити, що в цьому матчі 4 (3+1) балами відзначився юний форвард «Дніпра» Целогородцев, 3 очка заробив Дорофєєв і ще по 2 бали на рахунку Ратушного, Шабанова і Кічі.

«Маріуполь» – «Білий Барс» 1:2 ПБ (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1)

Друга за день буллітна серія трапилася в матчі між «Маріуполем» і «Білим Барсом», проте поєдинок був не таким результативним, як матч в Дружківці.

Спочатку під завісу першого періоду в більшості відзначився «Білий Барс» зусиллями Бородая, а потім тільки за півтори хвилини до кінця третього відрізка зустрічі Лихачов також в більшості зрівняв цифри на табло, перевівши матч в овертайм.

Переможця не виявив і додатковий час, що означало серію булітів. У серії післяматчевих кидків сильнішим виявився «Білий Барс» – «барси» реалізували 1 кидок зусиллями Даниленка проти 0 у «Маріуполя». Таким чином, команди розділили 3 очка на користь білоцерківського клубу, який перервав 9-матчеву серію поразок і піднявся на сьоме місце в таблиці.

«Кременчук» – «Краматорськ» 2:1ОТ (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)

У Кременчуці доля ще одного матчу вирішилася за межами основного часу. У цьому матчі, як і в зустрічі в Маріуполі, перша шайба була закинута ще в першому періоді. «Кременчук» ще на третій хвилині матчу відкрив рахунок і стримував його аж до кінця третього періоду, коли Жвачкін зрівняв цифри на табло і перевів матч в овертайм.

У додатковий час “городянам” допомогла осічка захисників «Краматорська» – Тютченко сам втік в швидку контратаку і реалізував свій сольний прорив на побачення з Короваєвим, подарувавши перемогу своїй команді в останньому матчі 2020 року.

На даний момент турнірна таблиця чемпіонату УХЛ Паріматч виглядає таким чином:

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Украинская Хоккейная лига (@uhlua)

Нагадаємо, що 23-й тур УХЛ Паріматч відбудеться 5-го і 6-го січня. Спочатку 5-го січня о 18:00 «Донбас» прийме «Краматорськ», а потім о 18:45 «Кременчук» зіграє проти «Сокола». 6-го січня о 18:00 тур продовжать «Білий Барс» і «Крижані Вовки», а о 18:45 «Маріуполь» зустрінеться з «Дніпром».