«Сокіл» – переможець Kremenchuk Open Cup – 2021

Сьогодні, 11 вересня, в рамках матчу за золото передсезонного турніру Kremenchuk Open Cup зійшлися «Кременчук» та «Сокіл», які за два перший ігрових дня добули по дві перемоги з однаковим різницею закинутих і пропущених шайб.

Перший період команди очікувано почали досить акуратно, придивляючись до свого опонента. Саме тому за підсумком першого періоду на табло горіли нулі.

Однак, вболівальники не довго чекали закинуту шайбу – вже на першій хвилині другого періоду Сергій Нікулін в меншості прошив Артура Оганджанян, відкривши рахунок в матчі. «Сокіл», в свою чергу не став пасти задніх і фактично відразу зусиллями Антона Елисеенко зрівняв рахунок, а потім з дублем Андрія Міхнова, якому двічі асистував Антон Рубан, вийшов вперед – 1: 3 на табло.

На страті третьої двадцятихвилинки «Сокіл» збільшив відрив у рахунку до 4:1 – сольний прохід реалізував Денис Гончаренко. Однак, «Кременчук» не збирався віддавати перемогу київському опонентові і Дмитро Созонов скоротив відставання від «соколят». Проте, зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм у «городян» так і не вийшло і аже шостий польовий гравець не допоміг кременчужанам перевести поєдинок на свою користь. А ось «Сокіл» зумів скористатися порожніми воротами противника – Тихомиров поставив фінальну крапку в цьому матчі і приніс киянам перемогу на передсезонному турнірі.