Болібрух в Данії другий

Львівський велосипедист Євген Болібрух за підсумками чотирьох етапів Кубку світу виборов перше місце. Завершальний етап відбувся в столиці Данії — Копенгагені. На дистанції 1 кілометр галичанин посів друге місце. На попередніх трьох етапах він фінішував першим. Відтак, срібло, здобуте в Данії, дозволило Болібруху вибороти на Кубку світу перше підсумкове місце.

Завдяки вдалому виступу на етапах Кубка світу Євген Болібрух здобув право виступати на Чемпіонаті світу з велоспорту. Світова першість відбудеться з 26 до 30 березня в англійському місті Манчестер. На цих змаганнях велосипедисти виборюватимуть олімпійські ліцензії. Окрім Болібруха, на Туманному Альбіоні виступить ще один львів’янин Юрій Цюпик. Він у складі української збірної змагатиметься в дисципліні "Олімпійський спринт".