Городоцькі гирьовики стали вже 16-кратними чемпіонами області

Минулої неділі у м. Мостиськах проходили XVII спортивні ігри Львівщини з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь збірні команди з 18 районі та 7 міст Львівської області. Команда вихованців Городоцької дитячо-спортивної школи «Зоря» вкотре показала найкращі результати і вже ушістнадцяте виборола першість області.

У віковій категорії до 50 кг поза командним заліком виступив наймолодший і найлегший із учасників турніру, городківчанин П. Бохонко, який вперше виборов бронзову медаль. У ваговій категорії до 65 кг городківчанин С. Зубков за сумою двоборства був кращим серед 12 суперників. Золота медалі також здобули городківчанини Т. Посполітак (вагова категорія до 70 кг) та Р. Федорович ( вагова категорія до 75 кг), Я. Давид ( вагова категорія до 80 кг). «Срібло» та «бронза» також дісталися вихованцям ДЮСШ – Р. Канафоцькому і Т. Гринчишину.