Майбутні рятувальники перемогли на чемпіонаті України МНС з самбо

Збірна Львівського державного університету безпеки життєдіяльності перемогла у чемпіонаті МНС України з боротьби самбо. Про це повідомляє прес-служба ЛДУ БЖД МНС.

Змагання відбувалися у восьми вагових категоріях. Сам турнір проходив 6-7 березня у Сумах. Серед учасників змагань були збірні усіх обласних управлінь та навчальних закладів МНС України – загалом понад 200 спортсменів.

В особистих заліках першість вибороли викладач університету, чемпіон світу з самбо, майстер спорту міжнародного класу Дмитро Бабійчук та курсант четвертого курсу, майстер спорту Михайло Белечинський.

Друге місце посів викладач університету, чемпіон України, майстер спорту Юрій Баран.
Третім місцем задовольнилися кандидат в майстри спорту Олександр Святкевич, курсант п’ятого курсу Андрій Соколовський і курсант-першокурсник Олександр Стирник.