В Яворівському районі стартував спортивний меморіал пам’яті Романа Шухевича

На малій батьківщині Романа Шухевича, у містечку Краківці Яворівського району Львівської області, відбувся традиційний турнір з міні-футболу, який розпочав серію спортивних змагань пам’яті головнокомандувача УПА. У змаганнях з міні-футболу, які проходили в спортивні залі місцевої школи імені Романа Шухевича, перемогу здобула команда «Прикордонник». Про це повідомив головний суддя спортивних турнірів імені Романа Шухевича Олег Кропивницький.

Футболістам з «Прикордонника» вручено Перехідний кубок імені Романа Шухевича.

«Срібло» здобула збірна з міні-футболу з Краківця, «бронзу» – з села Вовчої Гори.

Кращим бомбардирами цього турніру стали футболісти з Яворівського району Іван Марко, Павло Кобзяк, Тарас Кропивницький, яких преміювали місцеві підприємці.

За словами головного судді Олега Кропивницького, у Краківці одразу опісля турніру з міні-футболу розпочалися волейбольні змагання пам’яті генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича: 15 березня відбудеться розіграш іменного кубка серед школярів, а 16 березня – серед дорослих. За коловою системою вже стартувало 8 команд.

«У спортивному меморіалі пам’яті Романа Шухевича беруть участь не лише команди з Яворівського району, а й з Мостиськ та Шегинь. Хто забажає ще з інших районів Львівщини долучитися до цього спортивного свята, то може зголоситися у Краковецьку середню школу за телефонами (259) 2-61-82; 2-61-43», – зазначив Олег Кропивницький.