Киянка Чудикова зі «сріблом», львів’янка Пантелєєва – 50-та

У сицилійському містечку Ачіреале (провінція Катанія) стартував чемпіонат світу серед юніорів та кадетів з фехтування. Вже в перший день змагань срібну нагороду серед дівчат-шаблісток здобула киянка Валерія Чудикова. У фіналі Чудикова поступилась угорці Ката Вархельї -11:15. У чвертьфіналі Вархельї вибила з боротьби нашу Аліну Комащук із Нетішина (7:15), а ще раніше – ще одну українку – одеситку Олену Кравацьку (15:4).

14-річна львів’янка Ксенія Пантелєєва посіла 50-те місце серед шпажисток у змаганнях кадеток. Найкращою серед українок тут була Поліна Змієвська – 16-те місце. Фінал у цій вікової категорії виявився італійським: Росселла Фламіньйо виграла у Бренди Бріаско – 15:12.

Чемпіоном світу серед кадетів-шаблістів став угорець Шебаштьян Пуй, наш Іван Нікітін – десятий. А золоту медаль у змаганнях кадетів-рапіристів виграв італієць Даніеле Гароццо. Ігор Ревуцький (Хмельницька область) у чвертьфіналі програв англійцю Хусейну Росовські(12:15), і посів п’яте місце.

Завтра змагатимуться шпажисти-юніори, де до складу збірної України входять львів’яни Клод Юнес та Ростислав Герцик.

А 10 квітня в юніорських змаганнях шпажисток виступлять львів’янки Ольга Задорожня  та Анфіса Почкалова. Чемпіонат світу серед кадетів та юінорів завершиться 14 квітня.