Зі змагань Кубку України з кіокушин карате юні бродівські спорстмени привезли 12 нагород

Команда з 18 учасників «Дитячо-юнацького центра кіокушин карате» міста Бродів (Львівська область) взяла участь у змаганнях Кубка України з кіокушин карате, що відбулися 9 – 10 травня у Мукачевому. Всього у турнірі змагалися 250 спортсменів з 18 областей України. 12 юних бродівських каратистів вибороли нагороди різного ґатунку. Чотири стали володарями Кубку України, троє спортсменів нагороджені срібними медалями, ще п’ятеро отримали бронзові медалі.

У загальнокомандному заліку команда «Дитячо-юнацького центру кіокушин карате» виборола друге місце, а перше дісталося господарям, повідомив директор «Дитячо-юнацького центру кіокушин карате» Михайло Чунгін.

18 квітня під час чемпіонату України серед дорослих (м. Київ) «Дитячо-юнацький центр кіокушин карате» з Бродів був визначений найкращим серед районних організації за результатами змагань на всеукраїнських турнірах, за що отримав відзнаку Міністерства молоді та спорту. Бродівський центр кіокушин карате існує 13 років. За цей час його учасники отримали близько 300 нагород на всеукраїнських турнірах.