Харківський «Олімп» захистив титул чемпіона України з регбі

Півгодини тому закінчився другий фінальний матч Професійної регбійної ліги відкритого чемпіонату України. Одеський «Кредо-63» на своєму полі з рахунком 15:18 поступився харківському «Олімпу». Нагадаємо, що тиждень тому переміг також «Олімп» – 20:6. Тож клуб зі столиці Слобожанщини захистив титул найсильнішої команди країни. Про це інформує кореспондент ЗІКу. Півгодини тому закінчився другий фінальний матч Професійної регбійної ліги відкритого чемпіонату України. Одеський «Кредо-63» на своєму полі з рахунком 15:18 поступився харківському «Олімпу». Нагадаємо, що тиждень тому переміг також «Олімп» – 20:6. Тож клуб зі столиці Слобожанщини захистив титул найсильнішої команди країни. Про це інформує кореспондент ЗІКу.

Гра розпочалася з атак «Кредо-63», який, аби здобути золоті медалі, повинен був вигравати з різницею більше ніж 14 ігрових очок. Однак вже на 3-й хвилині «Олімп» вдало реалізував штрафний і рахунок став 0:3.

На 11-й хвилині господарі отримали шанс відігратися, але капітан «Кредо-63» Дєлієргієв невлучно пробив штрафний з гострого кута метрів з 20-ти. Але вже за три хвилини

Монастирьов прориває оборону харків’ян і заносить спробу: 5:3 – попереду вже «Кредо-63». Дєлієргієв міг збільшити перевагу своєї команди до п’яти ігрових очок, але невдало виконав реалізацію.

Перший тайм

так і закінчився з рахунком 5:3 на користь «Кредо-63».

У другій половині зустрічі, на 4

6 хвилині «Олімп» заносить першу спробу5:8, але також невдало виконує реалізацію.

На

12 хвилині між гравцями команд-суперниць трапилася жортска сутичка: на газоні з травмою плеча опинився харків’янин Гарькавий. Арбітр показує дві жовті картки – по одній гравцю кожної з команд і клуби упродовж 10 хвилин грали урізаними складами.

Саме при грі в неповних складах на 1

5 хвилині одесит Масюков забиває штрафний мйже з центру поля 8:8.

На

18 хвилині чудовий прохід гравця «Кредо-63» Монастирьова закінчився заносом спроби – 13:8. Реалізували господарі і спробу – 15:8.

Однак на 21-й хвилині вже

«Олімп» заносить спробу, але реалізацію пробито мимо воріт – 15:13. На 23-й хвилині одесити мали нагоду збільшити відрив у рахунку, але невдало пробили з 20 метрів.

Вирішальною у матчі стала 30-та хвилина. Харків’яни виграли коридор у п’яти

метрах від заліковки одеситів і заносять останню спробу в матчі. І хоча реалізацію «Олімп» виконав невдало, фінальний свисток зафіксував їхню звитягу. Гру закінчено – рахунок 15:18 на користь «Олімпу».