Абу-Дабі. Джокович в четвертий раз стає чемпіоном виставкового турніру

Новак Джокович у фіналі в трьох сетах обіграв Кевіна Андерсона.

Перша ракетка світу з рахунком 4-6, 7-5, 7-5 здобув перемогу у фіналі показового турніру “Mubadala World Tennis Championships”. Нагадаємо, що суперник серба за вирішального матчу, Кевін Андерсон з ПАР (ATP 6), став чемпіоном минулого розіграшу змагань.

На початку третьої партії Джокович відіграв брейкпоинт, а перші свої шанси на брейк заробив у десятому геймі. Андерсон зумів відіграти три матчболи, але втратив наступний гейм на своїй подачі. Серб з п’ятої спроби оформив черговий титул в Абу-Дабі. Раніше Джокович перемагав на виставковому турнірі в ОАЕ в 2011-2013 роках. Тенісисти провели на корті 2 години та 16 хвилин.

В Абу-Дабі серб також обіграв Карена Хачанова, а південноафриканець був сильнішим Хена Чона і Рафаеля Надаля. В офіційному турі суперники зустрічалися дев’ять разів, у восьми матчах перемагав Джокович.

Свої виступи у ATP-турі Новак Джокович почне на кортах в Досі, а Кевін Андерсон – в Пуні.